Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok, ahhoz, hogy...

Mit szóltok, ahhoz, hogy Netnjahu hadüzenettel fenyegette Új-Zélandot?

Figyelt kérdés

[link]


szánalom, és az az önelégült undorító kép amit vág hozzá



2016. dec. 29. 08:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
mi
2016. dec. 29. 08:51
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Remélem ki is robbantja a háborút, használ valami fehér foszforhoz hasonló cuccot és kezdődik a faji háború
2016. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Ugye, aztán mivel háborúznának? Úgy értem, mijük van, amivel számottevő mértékben el tudnák érni egymást? Már a puszta ötlet is nevetéges.
2016. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
izraelnak van atomja, míg zélandnak még vadászgépeik sincsenek
2016. dec. 29. 09:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy van atomja, de interkontinentális rakétái nincsenek... Nincsenek repülőgéphordozóik, így a légierőt is el lehet felejteni. Az 5 dízel-elektromos tengeralattjáró sem jelent reális fenyegetést... A partraszállás meg alapból ki van zárva.
2016. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát Trump elégé Izrael mániás. Biztos adna a gazdáinak pár ajándékot
2016. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

Netanjahu náci élettér-politikája ismeretében ez egyáltalán nem meglepő. Ebben a kérdésben nem is Új-Zéland az érdekes, hanem az USA.


1. Vajon az Obama rezsim, aki eddig csontig benyalt Netanjahu náci ideológiájának, vajon az elbukott választások után miért fordult szembe vele?


2. És vajon Trump is tényleg annyira be fog nyalni Netanjahunak, mint ahogy azt ígérgeti? Ha egy politikus túl sokszor ígér valamit, az mindig gyanús. ;)

2016. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a cikket is elolvasod, nem csak a szokásos szenzációhajhász index-címet, akkor ott már "hadüzenetről" írnak, idézőjelekben.

Tehát szó sincs katonai válaszlépésekről, hanem diplomáciai lépésekről szól a hír, pl. a nagykövet visszahívása szerepel benne.

2016. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Ezt az ALAPTALAN BAROMSAGOT ki talalta ki?

Natanyahu SEMMI ILYESMIT, sot meg csak hasonlot sem mondott.

Amit viszont TETT, az az, hogy visszahivta Izrael nagykovetet Uj-Zelandbol, mert ok votak egyike azoknak az allamoknak, akik a BT ele terjesztettek az Obama altal kikakilt hatarozatot.

2016. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen én sem háborúra gondoltam, csak azt kérdeztem, hogy milyen már ez, hogy ilyennel rukkol elő
2016. dec. 29. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!