Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor fognak az Antarktiszon...

Mikor fognak az Antarktiszon bányászni?

Figyelt kérdés

Tudtommal 2050-ig egy nemzetközi szerződés védi.

Mi lesz ha lejár?

Meghosszabbítják vagy szépen lassan(vagy gyorsan) bedarálja a globalizmus,a hasznon és növekedés után vágy?



2017. jan. 7. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Mivel a háttérhatalom titkos bázisa van ott, így soha.
2017. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt hiszi a piszi ! Valami bizonyítékot vagy legalább egy kamu oldalról egy álhírt linkelj már !
2017. jan. 7. 21:59
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha lenne rá bizonyíték, akkor nem lenne titkos...
2017. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért várnám, mert érdekelne, hogy milyen paleontológiai leletek kerülnének elő még onnan.
2017. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
2050-ig még az sem biztos, hogy maradnak egyáltalán államok a Földön, amik bányászni tudnának ott.
2017. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

2050-ig csak átveszi a Skynet a hatalmat és kiirtja ezt a sok idióta, gyökér embert, akik csak rontják a levegőt a Földön.

Aztán összepakol és elindul felfedezni a Tejútrendszert.

2017. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Remélem veled kezdi az írtást te idióta
2017. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát, valószínűleg én is sorra kerülök majd, ha addig nem leszek öngyilkos.
2017. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Én azért jobban örülnék egy földönkívüli inváziónak, de olyannak, mint ami a Cloverfieldben van. Szerintem az elég izgalmas lenne.
2017. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 EagleHUN ***** válasza:
100%

Remélem soha és meghosszabítják azt a szerződést!


Egyébként ezt nem csak környezetvédelmi okokból mondom, persze az a legnagyobb elfogadott indok, de van jópár más is.

- Kié lenne a bányászati jog? Vagy eldöntik egymás közt egy jó kis háborúban?


- Ha ott jó sok nyersanyagot találunk, akkor mi lesz a kényszerítő erő ami a nyersanyagokért a világűrbe visz minket, más bolygók aszteroidák bányászatára?


- És akkor a nagy kérdés a pillanatnyi haszonért beáldozható -e egy fenmaradt majdnem érintetlen ökoszisztéma? És a világ legnagyobb édesvízkészlete?


- Nekünk vagy a hozzánk hasonló kis országoknak mennyi jutna az ottani nyersanyagokból vagy haszonból? Semmi. Ja akkor továbbra is aláírjuk hogy érinthetetlen terület!


Biztos lehet még érveket okokat felhozni hogy miért hagyjuk békén ami ott van. Nekem ennyi is elég!


Csak azt sajnálom hogy nem a világ esőerdeire van ilyen egyezmény, vagy a korall zátonyoka...

2017. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!