Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor fognak az Antarktiszon...

Mikor fognak az Antarktiszon bányászni?

Figyelt kérdés

Tudtommal 2050-ig egy nemzetközi szerződés védi.

Mi lesz ha lejár?

Meghosszabbítják vagy szépen lassan(vagy gyorsan) bedarálja a globalizmus,a hasznon és növekedés után vágy?



2017. jan. 7. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#9


Annak mi értelme volt amúgy? Csak mert én nem nagyon értettem.

2017. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11. Ugyanaz, ami a gépek lázadásának. Kihal az emberiség. De legalább utoljára látnánk valami igazán érdekeset, különlegeset...igazi földönkívülieket, ami bizonyítana, hogy nem vagyunk egyedül, Isten senkit sem teremtett a saját képére és hasonló hülyeségek pedig megcáfolódnának végérvényesen. Egy utolsó igazi, nagy pofon lenne, de jóféle, mert lenne benne valami csodálatra méltó is.

A lázadó gépekben nem lenne semmi igazán világmegváltó. Már számtalanszor láttuk, ahogy a szolgák levágják a gazdákat. Teljesen természetes jelenség, pont ezért végjátéknak egy kicsit unalmas.

Én legalábbis így látom. :(

2017. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A lázadó gépekben nem az az érdekes, hogy leölik az embereket, hanem az a felsőbb tudat, ami irányítja őket.

Mert ha egy ember elég okos, hogy egy olyan gondolkodó gépet építsen, ami okosabb nála, akkor az az intelligens gép tud építeni egy magánál még okosabb gépet és így a végtelenségig tud fejlődni az intelligencia nagyon rövid idő alatt.


Amúgy a Cloverfieldben még mindig nem világos nekem, hogy mi volt az a szörny, aztán a folytatásban az UFO, ami elkapja a csajszit, meg hogy ez az egész hogy függ össze egymással.

2017. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A felsőbb tudat szerintem nem vetemedne népirtásra. Azt hiszem akkor nagyon hasonlónak kéne lennie az emberhez. Akkor meg nem mindegy, hogy ember vagy gép uralkodik? Kell, hogy legyen valami etikai kódexük, ami miatt nem önbíráskodnak. Mert ha elindulnak felfedezni a galaxist, akkor a végén kiirtanak sorra minden civilizációt.


A kettő nem függ össze, mert nem ugyanabban a valósban történtek. A szörny és a paraziták egy másik Földön voltak, az űrhajó és a páncélos izé pedig szintén egy másik Földön. A közös pont csak a Tagruato cég, aki mindkét valóságban fura dolgokkal kísérletezik (kb. mint az alienben a Weyland-Yutani)

Csak azért ezt hoztam példának, mert úgy gondolom ezekben a legkreatívabb az idegen lények ábrázálása (amik persze szintén lehet csak egy párhuzamos Földről jöttek és nem is igazi földönkívüleik). De a lényeg azt hiszem érthető.

2017. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
*valóságban
2017. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
És ezeket az infókat te honnan tudod?
2017. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a nemzetközi civil, állami nyomás miatt és annak érdekében, hogy elkerüljék a nemzetközi vitákat, vetélkedést az ottani erőforrásokért, az egyezményt aláíró országok, nagyhatalmak megegyeznek majd a hosszabbításban.
2017. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16. Wikipedia, vírusreklámok, cloverfield-es reddit.
2017. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!