Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon melyik a cikibb, ha...

Vajon melyik a cikibb, ha oroszország befolyásolta az amerikai választásokat, vagy az, ha a világ mindenhol vezetőnek és szuperhatalomnak hitt államában ahol a hírszerzés és a technikai tudás elvileg a világ csúcsa, mindez előfordulhatott?

Figyelt kérdés
Szerintem, sose az a hibás aki él egy lehetőséggel hanem az, aki megteremti rá a lehetőséget. Vélemény?

2017. jan. 8. 08:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Az a ciki, hogy a demokraták nem képesek elviselni a vereséget és kínjukban mindenféle kifogást találnak ki. Az pedig, hogy a CIA elismerte, hogy az oroszok hekkeltek ne vegye senki készpénznek, ők voltak azok, akik anno 100%-ban biztosan voltak benne, hogy Szaddamnak tömegpusztító fegyverei vannak, aztán abból is mi lett....
2017. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
... a harmadik a legcikibb: ha minden hazugságot bevesznek az emberek.
2017. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Ahhoz tudnám hasonlítani a helyzetet,mikor kiderül a feleségről,hogy egy útszéli k.. és mindenkivel megcsalta a férjét,de ő azon parádézik,hogy mert beleenézni a telefonjába.
2017. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Azért azt tegyük hozzá, hogy Oroszország a befolyásolás, hírszerzés, kémkedés terén mindig a világ élvonalába tartozott, sőt a legjobb benne.


Egy korrupt, nem túl erős gazdaságú ország, de ebben nagyon jók.

2017. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem a választást hackelték meg, hanem Hillary(és pártja) szervereit, majd nyilvánosságra hozták az ott található rengeteg illegális tevékenységet
2017. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
6%

Mi abban a ciki, hogy befolyásolták?

Azt hiszed máshol nincsenek külföldi érdekek?

Ez egy tök alap dolog, most meg magyarázkodnak.

2017. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%

Na most amit én eddig olvastam erről cikkeket, azok tömve voltak önellentmondással :D Megtanultam, hogy a liberális-baloldali sajtót ne nagyon vegyem komolyan, mert akár még azt is képes megírni, hogy hétfejű telepatikus sárkányok miatt vesztett Hillary, csak, hogy ne sérüljön a liberális narratívájuk (persze nyilvánvalóan ők meg rühellik és kinevetik a konteókat, érdekes :) ).


De még ha igaz is....tegyük fel, vagyok olyan kegyes, hogy azt mondom oké, Oroszország beavatkozott. Talán Amerika nem avatkozott volna be eddig 1000+1 olyan ügybe, amihez aztán bazira semmi köze nem volt...? :) Csak addig működik a kettős mérce, amíg Amerika van a péló kellemesebb oldalán, már bocsánat? :)

2017. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

# 7/7 Időpont ma 09:32


Igen, mert a hétfejű telepatikus sárkányok is olyan valószerűtlenek, mint hogy az USA egyetlen igazi ellenlábasa az USA ellen akar tenni. :-D Magadtól vagy ilyen hülye, vagy segítenek?


(FYI: Egy Bernie-Cruz "döntő"-nek kellett volna legyen egy értelmes országban)

2017. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Jajjj istenem 8-as, külön köszönet hogy megvillogtattad hatalmas tudásodat :) Kontráznék: az esetleg neked nem ugrott a pici kis fejecskédbe, hogy az USA-ban kizárólag a demokraták miatt vesztettek a demokraták? :O Wow. Tudom, ehhez le kell ülni, meg kell kapaszkodni, de nugodtan hidd el :)


Az meg, hogy Oroszország lenne az USA egyetlen ellenlábasa...azt remélem te se gondoltad komolyan :D

2017. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

# 9/9 Időpont ma 12:26


Kár, hogy a választási vereségről nem is beszéltem. De hát tőled nem is vártam mást, nyilvánvalóan ez a szinted. Próbálsz leereszkedőnek tűnni, de csak a szánalmasság árad belőled.


És _IGAZI_ ellenlábasról beszéltem. Szerinted ki ér bármit az USA ellen? A ruszkik, meg a kínaiak. Kína hülye lenne az USA ellen menni, mikor az USA egyik legfőbb hitelezője. Ki marad? Oroszország.

2017. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!