Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fideszt mikor nevezik át...

A fideszt mikor nevezik át nyudeszra?

Figyelt kérdés
Ugyanis már nem fiatalok és max a nyuggereket támogatják

2017. jan. 13. 05:30
1 2
 11/12 MolotovPunk ***** válasza:

/Szimplán nem igaz, amit írsz. Bármely statisztikát megnézed: a fiatalok között a jobbik és fidesz, a 60 felettiek között az mszp vezet./


Fiatalok és a Fidesz?LOL. :D Hát nem tudom,te hol élsz,de én baráti,ismeretségi (munkahelyi) körömből több embert ismerek,aki Jobbikra,LMP-re,Együtt-re meg ilyen pártokra szavazott,viszont Fideszes fiatalt,aki 31 éves kb 1-et ismerek,de az olyan buta is,mint a sötét éjszaka...Sokan ki is szokták őt nevetni melóhelyen. :D

Most direkt a 30 as korosztály alatti ismerőseimről beszéltem.

Egyébként a Fidesz szavazók több,mint 80%-a már főleg öreg nyuggerekből áll szintén.Elég,ha megnézed a kormány melletti tüntetéseket,vagy Béke menetet.Főleg (nagyrészt) kötekedő nyuggerek vannak az ilyen eseményeken.


Én ezért vezetném azt be,hogy 18 év felett kötelezővé tenném az országgyűlési szavazást.Akkor minden 20 meg 30 éves is elmenne szavazni,de a Fidesz soha többé nem is győzne.Az is biztos...

Egyébként 2014-ben is főleg a nyugdíjasok döntötték el a szavazás végeredményét,mivel sok fiatal el sem ment szavazni.


29/F

2017. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 MolotovPunk ***** válasza:
Nyugodj bele,nagyrészt a Fidesz is nyugdíjas párt lett már.
2017. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!