Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Trumpra szavazó konzervatívo...

A Trumpra szavazó konzervatívokat nem zavarja, hogy a felesége a lánya lehetne?

Figyelt kérdés
Trump 70 éves,a felesége pedig 46.
2017. jan. 19. 23:37
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
70%
Nem ismerős neked az az embertípus, amelyik mindig valami meghökkentő dolgot csinál (amit normális ember talán nem tenne), amivel felhívja magára a figyelmet, aztán ilyen cselekedetekre építi egész pályafutását ???
2017. jan. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Az zavarna ha homárkodna.
2017. jan. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

Jó,hát értem én,de ez elég nagy képmutatás.

Pl rengeteg konzervatív,vallásos,hívő van Amerikában.


És hát nem tudom hogyan szavaznak mondjuk 40+-os háziasszonyok egy ilyen emberre.


Szerintem ez nem világfüggő,ez mindenhol megvan szinte,nagyon kevés kivétellel,főleg az egyszerűbb emberek,akik nem igazán értenek a politikához könnyen szavaznak ilyen érvek alapján,illetve amikor elnököt választanak,akkor valamennyire azonosulni akarnak vele.


A család szentségéről papolni,közben leselejtezni a megöregedett feleségeket,elég hiteltelen.

2017. jan. 20. 07:36
 14/48 A kérdező kommentje:

12-es ez a "jobber" férfiak egy halmaza,de nem a teljes konzervatív szavazók tábora.


Azért nem minden konzervatív férfi ilyen,de a konzervatív nők nagy része biztos nem tud azonosulni az általad leírt világnézettel:)


Én egyébként liberális gondolkodású vagyok,engem nem érdekel hogy kivel mit csinál,csak próbálok a szavazói fejével gondolkodni.

2017. jan. 20. 07:39
 15/48 anonim ***** válasza:
67%
Nem minden jobboldali "klasszikus" konzervatív. Az alt right, amit trump sok szavazója vall, lényege sem ez. Meg kéne már érteni, hogy nem arról ismerszik meg a jobboldali, hogy élére vasalt családi élete van, és minden vasárnap templomba jár.
2017. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
88%
Most az mennyivel jobb, hogy megjátszák, hogy együtt vannak és boldogok közben pedig otthon szóba sem állnak, csak azért hogy ne essen pár pontot a népszerűségük.
2017. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg,hogy mi a jobb,a választóknak a látszat a fontos,vagy elhitetni azt.


Az elnök magánéletében szeretnek vájkálni,a médiában támadási felület,ezért kell egy kirakat család,hazasság,stb.


Mert,ha nem családos,monogám,akkor nem a politikai tevékenységeire koncentrálnak,hanem arra,hogy miért nincs felesége,pl.


Nekem az a fura,hogy még csak a látszatra sem adott,mégis nyerni tudott.

2017. jan. 20. 08:40
 18/48 anonim ***** válasza:
46%
A kérdést nem így teszik fel az amerikai konzervatívok sem. Mi a fontosabb: elvált, újraházasodott elnök új világszemlélettel, vagy nem elvált elnökjelölt régi szemlélettel. Minden választás a jövőképről szól, és a hitelességről is persze. Egyébként szerintem rossz és még rosszabb közül lehetett választani, és a melléklet ábra szerint a kevésbé rosszat választották. Amúgy a nők pl. nagyobb arányra szavaztak Trumpfra, mint Hillaryra. Biztos jobban ellenszenves volt nekik Clintonné.
2017. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva szerintem egy egyedülálló sokkal alkalmasabb lenne ilyen felelős posztra.


Az elnök amúgy is elfoglalt,ha van is családja,ha nem is kirakat,szinte semmi ideje nincs rájuk.


Na,meg az elnökség max 8 évre szól Amerikában,annyi időre meg simán élhet valaki szingli életet is,a karrierére koncentrálva.


De az emberek fejében valamiért az van,hogy az elnöknek olyannak kell lenni,mint egy hétköznapi embernek.

2017. jan. 20. 09:23
 20/48 anonim ***** válasza:
39%
Nem zavar, söt nem is érdekel. De irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád.
2017. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!