Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Trumpra szavazó konzervatívo...

A Trumpra szavazó konzervatívokat nem zavarja, hogy a felesége a lánya lehetne?

Figyelt kérdés
Trump 70 éves,a felesége pedig 46.
2017. jan. 19. 23:37
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Kérdező,

a választási kampány véget ért. Trumpot választották meg, akkor is, ha neked ez nem tetszik.

Trump az USA elnöke, PONT.

2017. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

"És hát nem tudom hogyan szavaznak mondjuk 40+-os háziasszonyok egy ilyen emberre."


A 70-80-as nagyszüleim, de az 50-es szüleim is úgy járnak szavazni hogy a legtöbb nő szarik bele a politikába. Anya és a két mama is csak azért megy el szavazni, mert apa/papa azt mondja nekik hogy "gyere már el most velem, letudjuk 20 perc alatt" és kész.

És közben anya/mamáék azon gondolkoznak hogy odaég-e a vasárnapi ebéd amíg elmennek délelőtt szavazni. Meg mielőtt bemennek, megkérdezik apát/papát gyorsan hogy melyik ember mellé rakják az X-et.


Szóval nem mindenki "olyan hű de nagy öntudatos" feminista nő (a rossz értelemben) mint azt te szeretnéd hinni.


Én a saját családomból 3 MÁSIK EMBERT tudok arról meggyőzni hogy arra szavazzanak, akiket én mondok nekik, mert amúgy mocskosul leszarják az egészet és el sem mennének, szóval ha így nézzük 4 szavazatom van :D

Annyi feltétellel hogy elkísérem őket szavazni. A lánytestvérem, egy (fiú) unokatestvérem és a már egyedül levő nagymamám akikről szó van. Őket is annyira nem érdekli, hogy a szavazóhelység előtt mondom nekik, hogy kit és melyik pártot X-eljenek

2017. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
8 év azért nem 24-25 év.
2017. jan. 20. 21:05
 34/48 A kérdező kommentje:

Trump "jóvágású".


Na,ezen jót nevettem:)

2017. jan. 20. 21:09
 35/48 A kérdező kommentje:

"Nem,de a liberálisokat úgy tűnik jobban zavarja ez a tény,annak ellenére,hogy magukat tartják szabadelvűbb gondolkodásúaknak :D "


Mint írtam,engem nem zavar.De ő a republikánus párt jelöltje.

A konzervatív emberek eléggé negatívan állnak a nagyobb korkülönbséghez,pl ha megtudják,hogy a gyerekük egy 20 évvel idősebb nővel/férfivel akar élni,akkor nem nagyon tetszik nekik.

2017. jan. 20. 21:12
 36/48 anonim ***** válasza:
Amúgy... Hillarynek is volt egy kis botrány a házassága körül. Az sem egy szép történet, csak mondom, még mielőtt keresztre feszítenénk Trumpot a fiatalabb felesége miatt.
2017. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Ja,nem zavar,csak képmutatónak és hiteltelennek tartod,ahogy írtad ezt a második oldalon.De ugye amúgy nem zavar.:)


Itt játszod a hülyét tegnap óta,hogy nem érted,pedig többen leírták mi a konzervatívok véleménye,miért nem hátrány ez Trumpnál. Ha téged ez tényleg nem zavarna,akkor simán megértenéd,hogy másokat sem zavar,hisz ugYanúgy gondolkodnak,mint te.De innen nézve meg azt nem érted,hogy más politikai beállítottságú hogy gondolkozhat úgy,mint te,kikéred ezt magadnak,gondolkozzon ő máshogy.Bakker de kis diktátor vagy te.


Vagy pedig az van,amit már mondtam,hogy csak téged zavar és ezt akarod ráerőltetni másokra is.


Végül is mindkettő gáz,akárhogy nézem.

2017. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam,hogy nem gondolkodhatnak másként,csak furcsának találom.


Ha látatlanban kellene megtippelni,hogy milyen pártból indul az a tag,akinek a felesége a lánya lehetne,és biztosan nem a republikánusra tippelnék.

Vagy,ha valaki azt mondja nekem,pár évvel ezelőtt,hogy egy olyan ember lesz az USA elnöke,aki "lányfeleséget" tart,akkor kinevetem:)


Egy szórakoztató műsorban elmegy,mint a Playboy villa lányai,de hogy az amerikai elnök legyen ez ilyen személy,elég meredek,pláne,hogy republikánus.

2017. jan. 20. 22:04
 39/48 A kérdező kommentje:
Most képzeld el Geroge Bush-t,elválna a feleségétől és feleségül venne egy 30-40 éves nőt:D
2017. jan. 20. 22:07
 40/48 anonim ***** válasza:
Elképzeltem.És akkor mi lenne? Elég gyerekes a látsmódod.
2017. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!