Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amiatt miért nem sír senki...

Amiatt miért nem sír senki szája, hogy az USA utcáit fasiszta brigádok járják és ész nélkül rombolnak meg Trump támogatókra támadnak, pusztán azért, mert nem tetszik nekik Trump?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=dO2H_yT9A0U



[link]


[link]


Csupán azért merült fel bennem ez a kérdés, mert a nap minden percében omlik ki a fos az emberek száján, hogy Trump ennyire meg annyira gonosz meg szemét, de akkor érdekes módon minden rinyagép pofája ellaposodik, amikor a hőn szeretett felvilágosult demokraták Barnaingeseket megszégyenítő hévvel esnek neki a Trump szimpatizánsoknak, illetve komplett városrészeket vernek gajra egy-egy békés és szolidáris tüntetés során. Az persze azonnal címlapsztori lesz, amikor egy TRUMP2016 matricás kocsi áthajt a piroson, de amikor tömegbe verődött fasiszták verik az embereket az utcán és több millió dolláros anyagi kárt okoznak az valahogy sosem kerül be egyik mainstream médiaplatform hírblokkjába vagy ha igen, akkor is csak azért, hogy mosdathassák a tüntetőket és legitimálják az állatias viselkedésüket.


2017. jan. 22. 07:55
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem fingja szájba Trámpot? Trámp mióta magyar ember?
2017. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
25%

"hogy az pár nap alatt lecsengett,"


Szerintem nem egy országban élünk.


Amúgy gondolom aközött sincs összefüggés, hogy egy fehér felsőbbrendűségben hívő ember, pont Obama beiktatást követő nap indult neki gyilkolni.

2017. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
74%

marxista csőcselék.tudod mi a legviccesebb,jópár videót néztem mostani DC "antifa" zavargásról,és ugye ott voltak pár saroknyira Capitol Hilltől..na de attól független sok üzlet amit szétvernek lehet épp afroamerikai tulajdonú..merthogy a főváros egyébként is fekete töbségű..az európaiak már rég kisebbségbe vannak ott..

pont akikért "küzdenek".annyira szeretem ahogy maguknak mondanak ellent,tolerancia,stb. közbe a legnagyobb fasiszták.Richard Spencernek bevert az egyik és elfutott,gyáva patkány.1v1 be egyik se áll fel.azt a videót nézd meg,ha nem láttad.

2017. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
59%

"nüansznyi különbség a feliratok meg az égő bábuk és a félholtra vert Trump szimpatizánsok"


Szerintem előbb olvasd végig a cikkeket.

"The three white male attackers shouted “Fuck Obama!” and “Nger president!” as they broke Johnson’s nose and fractured his eye-socket, requiring surgery."


Na meg több, mint 100 támadás történt faji alapon abban az időben.


Szerencsére megjött 'merica_thebrave majd ő megmondja, kicsit jobban képbe van szerintem az ottani helyzettel, mint mi mindannyian.

2017. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
77%
igen tobas,szerintem is egyértelmű hogy ez abszolút nem becsülendő tett,bárkit megverni mert Obamára vagy Trumpra voksolt.annyira mindegy.én se emelek kezet egy fidesz szavazóra pedig lehet megjönne az esze.de nem kell odaáig süllyedni hogy ilyen kis vackokon rágódjon az ember.
2017. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, hogy tobasnak szokás szerint annyira nincs, hogy képtelen felfogni, hogy a nagy demokraták, a liberlisok erőszakot alkalmazva, emberek, tárgyak ellen fordulva vergődnek.

Mi lesz a következő, a fehér ember ellen uszítanak az antifák :D

Miről beszélünk akkor? :)

2017. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%
utolsó az antifák eleve anti európai anti nyugat emberek.nézd csak meg most is,milyen transzparensekkel rohangáltak? "no nations no borders"...ugyanaz a banda,akik Svédországban,vagy Németországban is korlátlan befogadást akarnak,és aki nem ért ezzel egyet az Hitler.és ő szerintük ez nem fasizmus..
2017. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
84%
Eddig is tudtuk, hogy agyhalottak, szal nem valódi kérdés volt ez :)
2017. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
88%

szakadok gyerekek,most nézek egy videót ami a beiktatás után este készült...a rendőrökre dobálnak egy halom tárgyat,sérülést okozhat,utána odalép az egyik antifa és mondja a copsoknak: "you're fuckin protectin fascists you fucks!"...mondta a fasiszta aki nekimegy a rendőröknek.haláli. :DDD


https://www.youtube.com/watch?v=ZTSFy7wXnSY

2017. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
84%

Szegények nagyon el vannak tévedve :D

Vajon az ilyen mit érezhet? :D

2017. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!