Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi tortenik Gorogorszgban?

Mi tortenik Gorogorszgban?

Figyelt kérdés

Valaki elmagyarazna nekem, hogy mi zajlik most Gorogorszgban.Esszet kene irnom belole, de nem nagyon vagyok kepben...

Elore is koszonom a segitseget.


2010. máj. 7. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Görögország az államcsőd szélén volt, így az EU és az IMF kisegíti, megszorító intézkedéseket hoztak, hog az országot visszalendítsék a pénzből és ne az életszínvonal fenntartására menj mint anno náélunk az SZU idején, ez a népnek nem tetszik mert 5 évre fagyasztják a fizetéseket stb, ezért tüntetnek, részletesebben keress index/origon, van sok cikk. Ha nem találsz, nem érdemelsz 2-est. : )
2010. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
(és pontosan ilyen helyzet lenne itthon is ha nem lett volna IMF hitel + váságkormány..)
2010. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amugy hany eves vagy?
2010. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Mi adtuk a világnak a demokráciát, a művészeteket, az olimpiát, most még a görög csődről is esszéket írnál!? :@
2010. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Gyújtogat és gyilkol a csürhe és az ország hülye emberei.Az ország alja. Amikor a 13-14. havi jövedelmet megadták senkinek nem volt annyi esze hogy ennek még bőjtje lesz. Amikor az olympia rendezéséért nyavajogtak senkinek nem volt annyi esze hogy nincs rá pénz.
2010. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Görögországba a szélsőballoldali csüre hazavrog, de már elég rég óta, én úgytudom , hogy úgy kezdődött, hogy lelőttek egy punk srácot a görög rendőrök
2010. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó: alaposan kevered a dolgokat..
2010. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Valaki elmagyarazna nekem, hogy mi zajlik most Gorogorszgban."


Hitelből finanszírozott jólétben éltek a görögök évekig. Most eljött a visszafizetés és a megszorítások ideje. Ez nem tetszik a népnek, mert jobb volt a németeken, briteken, franciákon stb. élősködni. Most meg dolgozni és fizetni kellene, és ehhez a csürhének nincs kedve.

2010. máj. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a hasznos valaszat!

Hat utana kell neznem mindenkeppen, csak valami kiindulopontot kerestem, koszi.

Amugy 23 eves vagyok, de nem tudom, hogy ennek mi koze a kerdesemhez: nem hiszem, hogy a tudomany minden teruleten egyforman tajekozottak vagyunk, es hidd el en is tudnek olyat kerdezni toled amit en mar 6 eves tudtam neked meg valszeg fogalmad sincs rola. Az oldal meg azert van, hogy kerdezzunk... :)

Nem en valasztottam az esszet (hidd el nem errol irtam volna!)

Koszi a segitseget mindenkinek.

Jo 7veget :)

2010. máj. 8. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!