Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme így a korlátozásoknak?

Mi értelme így a korlátozásoknak?

Figyelt kérdés
Miért nem magunkért vállalunk felelősséget? Miért kell nekem teljesen csődbe menni a karanténban, hogy a szomszéd Erzsi neni biztonságban legyen? Lesz@rom Erzsi nénit, a gyerekeim érdekelnek, akiknek a szájába enni akarok adni. Miért kell bezárni 10 millió embert? Aki fél a vírustól zárkozzon be, aki nem (és én úgy hiszem ők többen vannak) hadd menjenek dolgozni, tanulni. Én az én eletemért vagyok felelős, Erzsike a sajátjáért. Ha Ő fél, zárkózzon be Ő! Ha ő hoz egy döntést, kimegy az utcára, tehát kiteszi magát eképpen a vírusnak, az ne az én szabadságomba kerüljön már, köszönöm. Ha fél hogy az étteremben megfertőződik, ne menjen oda. Én nem vagyok érte felelős. A vírusparanoiások zárják be MAGUKAT a szobába egész nap, lesz@rom mit csinálnak, de komolyan kíváncsi vagyok, mikor szakad már el a cérna náluk is. Ha elüt a kocsi, betiltod az autóvezetést?

2021. jan. 29. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

2-esnek!

Kiderült. Volt vagy kétszáz idióta proli, akik kint voltak a Hősök terén.

A fb-on megnevezett vendéglátósok meg nem nyitottak ki, sőt, kikérték maguknak, hogy odahamisították a nevüket.

Hála Istennek, a valóságban sokkal több az értelmes, normális ember,

mint az ilyen buta prolik.

2021. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!