Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene ezt az Orbán...

Nem kellene ezt az Orbán dolgot elengedni?

Figyelt kérdés
2010 óta minden ellenzéki habzószájjal elakarja kergetni a kormányt. Én is utáltam őket, rengeteget idegeskedtem, mert rohadtul felbosszantott ez a rendszer. De rájöttem, hogy úgyse tehetünk ellene semmit. Vagy élete végéig miniszterelnök lesz, vagy nyugdíjba megy, esetleg a nemzetközi helyzet alakulása miatt leváltódik. Valahogy beletörődöm a NER hatalmába, mert úgy se tehetek ellene semmit. Sokkal nyugisabb az életem. Miért nem látjátok be, hogy nincs esély ellenük? Miért jó nektek állandóan a feszültség?
2021. jan. 29. 21:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
De igen el kéne engedni, szivesen el is engednénk, de nem akar menni.
2021. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#9

Kádár János kommunista brigantikja kitörölte a magyarokból, több generációból is a kezdeményezőkészséget. Gyurcsány legitimálta a politikai hazugságot. Innentől kezdve Orbánnak nyert helyzete van. Mi a kisemberek, csak abban bízhatunk, hogy a nemzetközi szelek változása miatt itt is lehet valami majd.

2021. jan. 29. 21:31
 13/18 árokpart ***** válasza:
100%
Kérdező most őszintén. 2002-ben is volt kormányváltás ugye? 2010-ben is leváltották az akkori baloldali kormányt akkor miért neszavazhatnának többen az ellenzékre 2022-ben. A választás napján talán mindenki házához őrt állítanak, hogy ne mehessen el szavazni vagy mi? Ráadásul a szavazás titkos is így még retorziótól sem kell tartani senkinek. A 40-es években például nyílt szavzás volt Magyarországon és akkor is változtak, váltottak le kormányokat. Egyedül az embereken múlik senki máson.
2021. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 hypno ***** válasza:
100%

Már bocs, kérdező, de miért nem tehetsz semmit?

El vagy tiltva a közügyektől, vagy még kiskorú vagy, vagy csaak jobbágylelkű?

Mert ha egyik sem, akkor simán el tudsz menni szavazni.

Ennyi a dolgod, ha változást akarsz.


Az, hogy ha nyilvánvaló hazugságokat hallasz, akkor hagyod, hagy váljon valósággá, vagy kimondod, hogy a hatalom nem mond igazat, az már csak szabadon választott gyakorlat.

2021. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#13

A Fidesz különböző választási törvénymódosításai miatt demokratikus úton, önerőből nem lehet már a fickót leváltani. Én elhiszem, hogy jóhiszemű ember vagy, akár fideszes, akár ellenzéki is vagy, de ez nem ilyen egyszerű sajnos.


#14

És az én szavazatom számít is valamit? Az én szavam számít is valamit? Nem, és kész. Nem az én dolgom már. Ezek még mindig a legfelsőbb körökben dőlnek el, nem a kisember szintjén.

2021. jan. 29. 21:52
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem most elengedheted, de majd 2022 tavaszán azért vedd újra elő egy szavazás erejéig!
2021. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Legtöbben szívesen elengednék, hadd menjen, csak minél messzebb.
2021. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Nyugisabb az életed, mert nem is annyira rossz, erre jöttél rá.
2021. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!