Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy már-már hányingerkeltő izzadságszagúan túl van tolva ez a nagy lengyel-magyar barátságról szóló erőlködés?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=8IRcoECs4vA


Mi a legkorruptabb romlott nemzet vagyunk Európában, a lengyelek pedig hősies, hazafias nép, akiket most csupán elnyom egy alávaló kormány és állandóan tüntetnek ellene, miközben mi még asszisztálunk is a NER-hez. Mi imádjuk az oroszokat, dörgölőzünk az ázsiai diktatúrákhoz, miközben a lengyelek az USA legnagyobb puszipajtása, teljesen európainak érzik magukat és gyűlölik az oroszokat. Mi a világ legfurább nyelvét motyogjuk, miközben a lengyelek a szláv nyelvcsalád teljes értékű tagjai. Miközben az átlag állampolgár le se sz**ja, hogy mi van a másikkal, az utakon ugyanúgy ledudálja a lengyelt mint a románt is. Fogalmam sincs kiknek az érdeke ez a már-már nyálasan erőltetett barátság promózása.



2021. febr. 2. 17:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó hogy van. Én kb 2 éve voltam egy hetet lengyelországban és elmentünk egy étterembe és hogymondjam úgy megtisztelve éreztem magam. Volt pl külön magyar nyelvű étlap is ami ugye elég ritka az ilyen külföldieknek szánt éttermekben. Elmentünk pár nevezetes helyre ahol magyarul ki voltak írva a szövegek stb. És ez meg van nálunk is. Nem értem egy ilyen kapcsolat miért lenne rossz. Azzal egyet értek hogy a politikusok néha tényleg túltolják, ahogy írták pl március 15 is ilyen de összességében ez nagyon jó.


Egyébként ez az egész hogy kikkel vagyunk jóban meg rosszban valamennyire azért káros is. Mivel ez nagy részben politikai szempont. Románokkal nem jó a kapcsolata az országnak politikai okokból de sajnos emiatt az emberek elkezdik utálni a románokat holott anno trianon pár magyar és ennlé több román politikusoknak köszönhető nem az átlag embereknek.

2021. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem zavar, ha akarják tolják.
2021. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A szerbek most épp szeretik a magyarokat. Fura, de istenítik Orbánt, aki szerintük magasra emelte a nemzetét. Nem értik, hogy amikor ők a '80-as években sokkal fejlettebbek voltak Magyarországnál, utóbbi hogy húzhatott így el mellettük. Most jönnek át vendégmunkásnak, fényképezkednek a szegedi bevásárlóközpontban amit Szerbiában is reklámoznak, és kicsit irigykednek. (Nem saját vélemény, ők tényleg így látják kívülről.)
2021. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
13. Szerbiát Vajdaság húzza. Orbán oda egy csomó pénzt bepumpált a szavazatokért. A szerbek hülyék lennének nem élvezni.
2021. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
88%
Kérdező, te aztán semmit sem tudsz Lengyelországról, de még Magyarországról se.
2021. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A lengyel- magyar barátság nem a politikáról és nem az államokról, vagy a mindenkori vezetésről szól, hanem a népeink szövetségéről. Nagy hülyeség belekeverni ebbe az aktuálpolitikát, főleg a belinkelt videóval alátámasztva ezt. Olga munkássága pont nem erre terjed ki, és meglehetősen független a politikától. Nagyon rossz példa. Egyébként nem ártana (nem csak a lengyel- magyar viszony tekintetében, hanem más történelmi téren is) messzebbre nézni, mint az elmúlt 10-20 év, mert elárulom: attól még, hogy már 21. éve nem 1-essel kezdődnek az évszámaink, attól a történelem nem állt meg 2000 -ben. Rengeteg, több évszázados esemény, előzmény és ok van, ami máig érezteti a hatását, és meghatározó, hazai és nemzetközi szinten is. Az pedig, hogy egy átlag állampolgárnak az egyéni érdekénél, vagyis hogy meg tudja venni a napi egy doboz cigit például, nem terjednek messzebbre a politikáról kialakított gondolatai, azt illik nem ráhúzni mindenre, és általánossá kürtölni.

De ha már a videós példáknál tartunk, ajánlom jó szívvel:

https://www.youtube.com/watch?v=yIDPAid2CNU

https://www.youtube.com/watch?v=11EI9zFoJO0

2021. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!