Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, nem tartjátok...

Fidesz szavazók, nem tartjátok furcsának, hogy minden alkalommal amikor 4 évente választások vannak, akkor minden alkalommal felmerül valami "nagy gonosz nemzetközi mumus, aki a világ életére tőr, de főként Magyarországot akarja bekebelezni?"

Figyelt kérdés

Teljesen provokáció és offenzív viselkedés nélkül kérdezem!

Minden undorító választ jelenteni, és negatívozni fogok.

Pusztán az érdekel, hogy nem furcsa-e, hogy ellenünk van Soros, Brüsszel?

Mi a motivációja Sorosnak? Miért akar elvenni tőlünk mindent? Mert gonosz?

Vagy így gazdagabb lesz?

Mi a véleményetek ezzel szemben Mészáros Lőrincről?



2021. júl. 28. 10:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Sorosgyurcsanykaracsonymelegpedofilfiaismelegfia
2021. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
66%
Nem, én nem azért szavazok rájuk. Valakinek biztos az a fontos.
2021. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Nyithatjuk erre is a témát, ha nem ezért, akkor miért? :)

Ha a válasz az, hogy "azért mert az ilyen meg olyan az ellenzék", akkor viszont szeretnék kérni összehasonlítási alapot is, egyértelmű érveket.

2021. júl. 28. 10:59
 4/40 anonim ***** válasza:
54%
Nem, ezek most is felmerültek, pedig most nincs is választás.
2021. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
52%
4! "Nem, ezek most is felmerültek, pedig most nincs is választás." Naivságod megdöbbentö!
2021. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

4# én úgy gondolom, hogy ez nem igaz. A választási kampány már elkezdődött, még ha nem is hivatalosan.

Az ellenzék és a kormány nagyon keményen vívják már egymással a harcukat.

És ez a korábbi választásoknál is így volt.

Egy-másfél évvel a választások előtt elindulnak az első hullámok, menekültek, soros támadási, most Brüsszel és a gyerekeket átoperáló nyugat.


Nem megítélni akarom ezeket, illetve nem is erről vitázni, csak a párhuzamra rávilágítani, amikor a korábbi években is jelentkeztek.

2021. júl. 28. 11:17
 7/40 anonim ***** válasza:
65%

Nem csak 4 évente, választásokkor,hanem 11 éve folyamatosan. Eleinte furcsa volt, de már megszoktam. Ha széllel szemben kell talpon maradni, megőrizni a normalitást, akkor úgy.

Mészáros Lőrincet nem ismerem közelebbről, állítólag sok vállalkozása van, meg marha gazdag, lecserélte az öregecskedő feleségét is egy fiatalabbra. Azt is mondják, hogy az egész Balatont megvette, fizetőssé tette a strandokat és 2000 ft lett egy lángos, de ezt tudom cáfolni, múlt héten voltam ott, több szabadstrandon jártam, 6-700 Ft volt a lángos.

2021. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
73%

"Az ellenzék és a kormány nagyon keményen vívják már egymással a harcukat."


Én ennél sokkal keményebbnek látom az ellenzék-ellenzék harcot.

2021. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
62%

Orbán megmondta már anno is mire képes csak.


"A kormánynak soha nem az a dolga, hogy kormányozzon. Nem arra helyezi a hangsúlyt, hogy jó döntéseket hozzon (...) hanem hogy az ellenzéket folyamatosan támadni kell. Ellenségképet kell felépíteni, veszélyt kell megfogalmazni, patás ördögöt kell a horizontra rajzolni, majd ezt az ellenséget, ezt az ellenségképet meg kell vádolni a legképtelenebb vádakkal"


2006.11.16 Parlament orbán viktor beszéde.

2021. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
64%
Angyalka, icipici aggyal már az akkor politikai helyzet különösebb ismerete nélkül, csak a dátumból ki lehetne találni, kiről beszélt. Neked nem sikerült.
2021. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!