Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, nem tartjátok...

Fidesz szavazók, nem tartjátok furcsának, hogy minden alkalommal amikor 4 évente választások vannak, akkor minden alkalommal felmerül valami "nagy gonosz nemzetközi mumus, aki a világ életére tőr, de főként Magyarországot akarja bekebelezni?"

Figyelt kérdés

Teljesen provokáció és offenzív viselkedés nélkül kérdezem!

Minden undorító választ jelenteni, és negatívozni fogok.

Pusztán az érdekel, hogy nem furcsa-e, hogy ellenünk van Soros, Brüsszel?

Mi a motivációja Sorosnak? Miért akar elvenni tőlünk mindent? Mert gonosz?

Vagy így gazdagabb lesz?

Mi a véleményetek ezzel szemben Mészáros Lőrincről?



2021. júl. 28. 10:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
40%
28: Csak provokálni akartál Soros csicska. Lebuktál.
2021. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

30# Köszi, kicsit jobban utánajárok Soros életútjának, de én továbbra is erősnek tartom ezt a világuralomra törést.

Nincs valami könyv erről?

31# Teljesen pártatlan vagyok, de ugye aki nem ért egyet valamiben az átlag Fidesz szavazóval, az rögtön fizetett libai bérenc :D Szánalmas.:D

2021. júl. 29. 11:59
 33/40 anonim ***** válasza:
41%

32: "Teljesen pártatlan vagyok,"

Hazugsággal kezdted

2021. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Várjunk már egy picit. Valaki idejön, akivel nem egyezik a nézőpontom, akkor ő rögtön állíthat hazugnak és nem védhetem meg magamat.

A személyeskedést interest interesting1956 kezdte, én személyeskedve reagáltam.


Ha végig olvassátok a kommenteket, akkor 1-2 kommentet kivéve két értelmes érvet nem sikerült összerakni, de az már megy, hogy "Azért okádod a mocskodat mert nem tudod elviselni az igazat."


Én tisztában vagyok vele, hogy ma a parlamentben nem az számít, hogy mit mondasz, hanem hogy hogyan mondod, de ez sajnos a való életben ez így nem működik.

Azért mert valaki csúnyán beszél, az nem azt jelenti, hogy undorító.

2021. júl. 29. 13:41
 35/40 A kérdező kommentje:

Illetve aranyos, hogy nem az álláspontomat támadjátok, hanem a pártatlanságomat.


A gond általában az, hogy értelmes vitára képtelenek vagytok, tisztelet a kivételnek, mert azonnal a másik személyiségét akarjátok támadni:

"hazug vagy", "nem vagy pártatlan"

2021. júl. 29. 13:56
 36/40 anonim ***** válasza:
75%
#14: 9 mondatban 7 Soros. Erre még Bohár Dániel is csettintene
2021. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
47%
Soros györgy támogatja a migrációt, a migráció rablás,gyilkosság,erőszak, lehet látni! nyugat európa szenved miattuk! mikor választás van akkor kampány része de minden politikus kampányol! és ameddig a jobboldal nem hazudik addig a baloldal sorba hazudik az emberek pofájába és mikor hatalmon voltak akkor MAGYAROK tucatjait verték véresre! a fidesz nem a legjobb de még mindig sokkal jobb mint a baloldal!
2021. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
41%

Néz a határra, hogy mi folyik ott.

Olvasd, hogyan akarják megrontani a gyerekeinket, unokáinkat.

Eszednél vagy te?!


Nézd meg, mi folyik Németországban, Svédországban, Franciaországban!

2021. aug. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
26%

Mi a véleményed a következő rablóprivatizátor oligarcáhkról, akik rendszeres eu-s támogatásokat kapnak, és közbeszerzéseken is nyernek,

állami támogatásokat is kapnak. A leggazdagabbak baloldaliak voltak és most is azok.

Az a bajuk, hogy most már a jobboldalnak is kiépült a médiája és a gazdasági háttere.

.

Baloldali rablóprivatizátorok, akik jelképes fillérekért nyúlták le a 80-as évektől az állami vagyont és lettek a 301 év alatt multimilliárodosok:

Apró Piroska

Dobrev Klára

Gyurcsány Ferenc

Veres János

Kóka

Leisztinger

Demján-család

Varga Zoltán

Felcsuti Péter

Futó Péter

Oszkó Péter

Puch László

Kupper András

Bajnai Gordon

Dunai György

Gráf Józseef

Simor András


és még hosszan sorolhatnám...

2021. aug. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
26%

Mi a véleményed Cseh Katalin és családjának az üzlethálózatáról,

a 4,7 milliárdos közbeszerzésen csalással nyertes projektjéről,

eu-s nyert pályázatairól?!


Miközben hazugságkampányban rágalmazza a kormányt, hogy csak kormányközeli pályázók nyerhetnek?!

Miközben olyan projektre nyert milliárdokat, ami már a pályázat előtt évekkel megvalósult?


Miközben a budapesti olimpiára javasolta a projektet, párhuzamosan meg ellene folytatott hadjáratot itthon és az EU-ban?


Átvernek benneteket, mint szt a palánkon.


Karácosny nyilatkozta a Die Zeit ultraliberális lapnak, hogy a DK-Jobbik programjának prioritása a migránsok támogatása, a határ megnyitása,

de ezt nem mondják ki a kampányban, nem írják ki a plakátjaikra, mert akkor nem szavaznának rájuk.


Helyette (!!!) a szegénységet és korrupciót sulykolják!


[link]

2021. aug. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!