Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz már megint lebukott...

A fidesz már megint lebukott a kubatov listával, vélemény? Tartja itt még valaki demokratikusnak a fideszt? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

[link]


Természetesen meglehet nézni a forráscikket is a videóinterjúval együtt.


Emellett több hír is van, hogy önkormányzatok (értsd: államhoz tartozó szervek) szerveznek buszoztatást a békemenetre, továbbá a Belügyminisztérium telefonvonalait használták embergyűjtésre.



2021. okt. 21. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, a fidesz demokratikus
Nem, a fidesz már/egyre jobban bűnszervezet
Egyéb, leírom
24 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Klárika nem is mindenkit számoltat el.
2021. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Minden pártnak vannak ilyen listái. Nem csak Magyarországon, de az USÁ-ban is. Ez uncsi.
2021. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Most mivel is van neked bajod?

azzal hogy ÉN mint szabad ember aláírtam egy hozzájárulást amivel engedtem a fidesznek - amelyik pártra szavazok - hogy megkeressenek? Azzal van bajod, hogy ENGEM, aki szabad emberként úgy dönt, hogy részt akar venni a Békemeneten, azt segítenek abban, hogy ne egyedül kelljen oda-vissza utaznom, hanem megtaláljam azokat a társakat akikkel közösen, egy járművön lehet osztozni és utazni?

Mit akarsz? Mindenki menjen saját kocsival? legyenek tömegek a vonatokon, buszokon mikor lehetne különbusszal is utaznia a résztvevőknek?

2021. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a linkeden levő cikk címe:

"Az MSZP legnagyobb politikai teljesítménye a rendszerváltás óta: beépítettek egy embert a Stop Gyurcsány! kampányba"

Hát, ebben igazuk van. Valóban ez az mszp legnagyobb politikai teljesítménye a rendszerváltás óta.

Pont emiatt meglepő, hogy még vannak mszp-sek.

2021. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4: Ezen most jót nevettem, ez nagyon betalált... :)
2021. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Kamu. 444 hehe


Vettek egy talán közmunkástól vagy más szegény embertől jó drágán egy kitűzőt, ami lehet már a kukában volt és költöttek hozzá egy mesét...

2021. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 Aztán majd eltűnik a cikk vagy átalakul és majd jönnek azzal, hogy de hát mindenki tudhatta volna magától is hogy ez csak egy "képzelt riport", mint amit csinált a hírklikk.

[link]

2021. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, te is rajta vagy a listán, csak te egy másikon.
2021. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Most mivel is van neked bajod?"


Azzal van a bajom, hogy a fidesz listázza (név, lakcím és elérhetőség szintjén), hogy kik fideszesek és kik ellenzékiek.


Azzal van bajom, hogy saját pártérdekeik érvényesítéséhez állami és kormányzati erőforrásokat használnak fel.


Azzal van bajom, hogy hogyha például elolvastátok volna a cikket és néztétek volna a videót, akkor arra az apró részletre is rátaláltatok volna, hogy az aláírásgyűjtők után nem kerül sor adó és járulékfizetésre, pedig órabérben kapnak juttatást. Ez adócsalás, feketemunka és az államháztartás megkárosítása.


Látható, hogy sokatok csak a cikk címéig jutott el, akkor minek válaszoltok?

2021. okt. 21. 19:46
 10/15 anonim ***** válasza:

"Azzal van a bajom, hogy a fidesz listázza (név, lakcím és elérhetőség szintjén), hogy kik fideszesek és kik ellenzékiek."

Nem tesznek ilyet.

Megadtam a címemet, elérhetőségemet és hozzájárultam ahhoz hogy az adataimat kezeljék és nekem leveleket, egyebeket küldjenek.

azzal nem volt bajod, hogy az előválasztáson nyíltan lehetett csak a szavazólapokat kitölteni és közvetlen rálátása volt a rendezőknek, hogy te kire is húztad be az X-t? Hogy előtte pont úgy leadták az összes adatukat, ráadásul úgy hogy fogalmuk sem volt róla, hogy ezek az adatok egy külföldi szerveren fognak landolni?

2021. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!