Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten mindenki jólétben él?

Budapesten mindenki jólétben él?

Figyelt kérdés

Vidékről felköltözve óriási a különbség, mindenre van pénzük - heti 5-6 ezres fodrász, kozmetika, fürdők, múzeumok, kávézók telis tele emberekkel, átlag legolcsóbb sör is 1500ft felett, fesztiválok, munkatársaim is minden hétköznap étteremből ebédelnek, drága ruhák, minden gimis fülében airpods, drága autók, lassan 1 millió felett a lakások négyzetméter árai... stb stb.

Nem értem, pár állami alkalmazotton (pl ápoló, tanár) kívül mindenki gazdag Budapesten?



2021. dec. 1. 09:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Különösen a 8. kerületben.
2021. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Budapesten már nagyobb az egy főre eső GDP mint az EU-s átlag.
2021. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek mást jelent a jólét.
2021. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
Micsoda gazdagság :D Nem lehet, hogy inkább a vidékiek ruppótlanok? De.
2021. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván hogy Gergely a főnök legalább már jogváros van, ha nem is jogállam.
2021. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
8. kerületben is drágaság van, csak be kell menni egy ottani pub-ba, vagy boltba, 50nm2 lakás 40 milliótól kezdődik..
2021. dec. 1. 10:01
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
természetesen nem
2021. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
4%
Pont Büdöspestre nem jellemző hogy ott bárki jól élne.
2021. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
54%
Tudom nehéz elhinni hogy a vidéki TSZ-ben a havi 80ezerért traktorszerelő munka mellett vannak pénzesebb munkák is, pedig így van.
2021. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
65%

Annyira nem attól függ, hogy hol vagy, hogy milyen életkörülmények között élsz. 17 évesen egy táska cuccal jöttem fel érettségi nélkül. Ma már a szakmai érettségim mellett egy felsőfokú végzettségem van, a saját lakásomban élek hitelek nélkül és ezt kizárólag magamnak köszönetem, hogy volt elég elszántságom és erőm ahhoz, hogy jobb életszínvonalon éljek.

Tényleg minden csak akarat kérdése, és persze ezt rohadt sokan le fogják pontozni, szólni, mert nem mindenki képes belátni ezt. Kényelmesebb okolni az államot, a kormányt, az ellenzéket, a lakóhelyünk, pedig mindebki saját magának köszönheti, hogy épp milyen életét él.

2021. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!