Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten mindenki jólétben él?

Budapesten mindenki jólétben él?

Figyelt kérdés

Vidékről felköltözve óriási a különbség, mindenre van pénzük - heti 5-6 ezres fodrász, kozmetika, fürdők, múzeumok, kávézók telis tele emberekkel, átlag legolcsóbb sör is 1500ft felett, fesztiválok, munkatársaim is minden hétköznap étteremből ebédelnek, drága ruhák, minden gimis fülében airpods, drága autók, lassan 1 millió felett a lakások négyzetméter árai... stb stb.

Nem értem, pár állami alkalmazotton (pl ápoló, tanár) kívül mindenki gazdag Budapesten?



2021. dec. 1. 09:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nem
2021. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
79%
29-nek nagyon igaza van. Kit erdekel a videki ház, amikor ott nincs semmi csak kocsma, meg pár kinai bolt. Munka 0. A videki hazak semmit nem ernek, hiaba nagyok
2021. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
38%
Igen, sokkal több lehetőség van Pesten, vidéken csak a vergődés megy.
2021. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
71%
végigolvastam a kommenteket. Igaza van a 32 válaszadónak. Vidéken csak szenved az ember. 10 ezres helyen lakom itt mi van ? Lóf'sz semmi sem. 3 kocsma,2 coop , 1 benzinkút ,1 gyógyszertár. Munkahely alig. Elhúznak innen . Itt is sajnos megemelkedtek az ingatlanárak ,de,hogy mi a bánatra azt nem tudom. 8-9 millió egy kockaház itt. De mire azt nem értem. Volt 1 pizzéria is . Szerettem oda járni ,de befuccsolt. Már az sincs. Trafikok is vannak ,de azok is minek nem tudom. 1 tüzép is van. Ennyi. Fiatalok mennek el innen. Busz,vonat van ,de nem sűrűn visz fel megyeszékhelyre az a baj. 18 óra után a megyeszékhelyről meg nem tudsz hazajönni. Nem jár a köcsög busz-vonat. Szenvedés. Télen bűz is van. Beletesznek mindent a kályhába.
2021. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Megfigyelhető itt is,hogy bazi nagy házak vannak ami nem 8-9 milla ,de panaszkodnak is a lakók,hogy ezeket felfűteni borzalom. Sok fa meg gáz kell. Nekem nem kellene többszobás ház .2 szobánál ne legyen több. Emeletes se legyen mert nem győzöd fizetni a fűtést. Egyik háznál felrakattak napelemet mert panaszkodtak,hogy a ház fűtése csődbe viszi őket.
2021. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!