Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarorszagon miert divat a...

Magyarorszagon miert divat a fizetos parkolo?

Figyelt kérdés
En eddig csak spanyolorszagban jartam, de ott barhova lehet parkolni dij nelkul. Itt Miskolcon meg meg a csaladi hazak elott is parkolo automatak vannak, nem tudom a tobbi varos milyen..
2021. dec. 22. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert kevés a parkoló hely. De erre van két megoldás, hogy legyen szabad hely. Az első ha építünk parkolóházat, ahol ugyanannyi helyen több autó fér el vagy parkolókat alakítunk ki. A második megoldás az, ha fizetős az a kevés parkoló. Ha fizetős, akkor senki nem fog ott napokig állni, így mindig lesz szabad hely. Ez a két lehetséges megoldás van szabad parkoló hely létrehozására. Az előbbi sok pénzbe kerül, ami valószínűleg soha nem térül meg. Az utóbbi viszont szinte, ingyen van és kis nyereséget lehet realizálni. Na ezért divat a fizetős parkoló.
2021. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Hát Budapesten ugyanúgy fizetős minden jobb parkolóhely, mint Bécsben, nem tudom, mi van mondjuk spanyol falvakban, de nem is érdekel, más helyzet.
2021. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan ugyanazért, amiért a többi országban. Így Spanyolországban is. Miskolcon is számos helyen lehet ingyen parkolni. Próbálj meg mondjuk Barcelona belvárosában. Kicsit többe fog kerülni egy nap, mint Miskolcon egy hét.
2021. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!