Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy több szervezet is felszólalt Márki-Zay legutóbbi fogyatékozós felszólalása miatt?

Figyelt kérdés

[link]

Most az idétlenkedő krumplizást hagyjátok máshová. Ez egy komoly téma, beteg emberek becsületéről van szó.


2022. jan. 24. 21:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
42%
Te is tudod, hogy nem a beteg embereket akarta sértegetni.
2022. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
71%

Jaj de tudtok ilyenkor vergődni, "beteg emberek becsületéről van szó". :D

De mikor a kövérlaci "normális homoszexuális nem tartja magát egyenrangúnak", meg orbán leinasozza a rezidenseket, akkor ugye nincs semmi becsületsértés, igaz?

2022. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
30%
Mivel az MZP szavazól átlag életkora nem éri el a 22 évet, így nehéz komolyan venni ezt az alakot.
2022. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
22%

Lehet, hogy nem a beteg embereket akarta megbantani, hanem a "fogyatekos" szot huzta le a sajat szlengjebe, pedig a segito emberek azon dolgoznak, hogy a fogyatekos szonak ne legyen pejorativ vagy negativ ertelme ... erre ez a paraszt fogyatekosozik.

Marki-Zay Peter egy bugris!

2022. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

"Te is tudod, hogy nem a beteg embereket akarta sértegetni."

Tudom. Azt pedig te is tudod, hogy egy miniszterelnök-jelölt nem engedheti meg magának azt, hogy a "fogyatékos" szót pejoratív értelemben használja.

"Jaj de tudtok ilyenkor vergődni"

Nem vergődőm, hanem megkérdeztem a véleményed.

"akkor ugye nincs semmi becsületsértés, igaz?"

Dehogynem. Én minden becsületsértés ellen felszólalok.

2022. jan. 24. 22:02
 6/35 anonim ***** válasza:
77%

Ezt mondta:

"Én azt mondtam, hogy Szeged. Nem India, Szeged. Elnézést kérek, de hogyha annyira fogyatékosak szegény fideszes propagandisták, – és a fogyatékos azért nem szerencsés szó, mert a fogyatékosokat szeretjük, a fideszes hazug propagandistákra viszont rendkívüli módon neheztelek – tehát nyilvánvalóan az ő szellemi képességük valószínűleg nincs, nem azt mondom, hogy tökéletes, de semmiképpen nem a szellemi képességükkel van baj. A végtelen aljas gonoszság, ez jellemzi ezt a tolvajtársaságot.”

Hát tényleg sértő is, hogy a fideszes médiamunkásokhoz hasonlította őket.

2022. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező


És neked mi a véleményed Bayer Zsolt megnyilvánulásairól??

2022. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#6

Szerintem nem kellene elbagatellizálni.

#7

Hogy jön ide Bayer?

2022. jan. 24. 22:10
 9/35 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy ezek szerint ezeket a szervezeteket is kilóra megvette a fidesz.



Egy fogyatékos (mozgássérült)

2022. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem kicsit mindegy, hogy hogy értette, gondolhatta volna, hogy ezzel megint támadási felületet ad. Aki ekkora egy ostoba fasz, annak nem való a miniszterelnök-jelöltség.
2022. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!