Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vált szitokszóvá liberál...

Miért vált szitokszóvá liberálisnak lenni? Miért baj ha valaki "libsi"?

Figyelt kérdés
Valahányszor írok egy választ, és a kérdezőnek (aki esetenként amúgy nem is kérdez, csak fröcsög a lepontozás veszélye nélkül) vagy a vele egyetértő embereknek nem tetszik akkor megkapom a "Ti libsik..." kezdetű reakciót. Úgy használják, mintha valami szitokszó lenne, amitől invaliddá válik az övékkel nem egyező nézőpont.
2022. febr. 21. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus Fideszes nézőpont. Aki nincs velünk az ellenünk van elv. Aki más látásmódot képvisel, az csak rossz lehet.
2022. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Mert a liberális internacionálé egykori elnöke, orbán viktor KISZ titkár, egy ideje jobboldaly nemzethy (k)ERESZtyén konzerv lett, és mindenki ellenség, köztük a libsik is, akik mindenkit jelentenek akik nem vele vannak, ha éppen nem kommunistázza őket 1-2 hatósági árazás közt
2022. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Az egyszeri fideszes azt hiszi, hogy mindenki, aki nem a fideszre szavaz, az libsi.
2022. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

3: még a kuruc is a kiváló szakértő Nézőpont intézet szerint:


[link]

2022. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem tudják, hogy mit jelent a liberalizmus és csak ismétlik, amit a tv-ben és a rádióban látnak/hallanak. Ha megkérdezed egyiket, hogy mi a baj a liberalizmussal csak makog, meg globalistázik. Külön öröm, hogy a Kínából importált eszközén teszi, aminek a chipjét Tajvanon gyártják le és egy angol nyelvű szerződés teszi lehetővé a behozását.
2022. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Fidesz érzéketlenségre szocializált minket. Görgesse tovább ezt egy okos ember, én nem tudom kifejteni, sem érvekkel bizonyítani.
2022. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nem csak ezek miatt, hanem a magyar átlag az európai átlaghoz képest bizony igencsak maradi és merev. ritkán adok igazat orbánnak, de a "félázsia" kifejezése anno telitalálat volt.
2022. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kormány kommunikációja erre gyúr.
2022. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem kifejezetten nem a szabadság jogok kiterjesztésével és a jogi emancipációval vannak gondjaim, hanem a neoliberalizmussal, ami azt jelenti, hogy az állam nem szól bele a piaci viszonyokba... hanem láthatatlan kéz segítségével a sorsra és a piaci szereplőkre bízza a piacműködését. Ami szerintem járhatatlan út, pláne ha válság van... és pláne ha mindenki belevág hasonló profilú bizniszbe,lásd a rövidtávú szobakiadást amivel egekbe szálltak az ingatlanok árai részben.. az államnak ilyen dolgokba igen is bele kell szólnia...
2022. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 Hol látsz olyan pontot, hogy bezárná bárki is a gazdasági versenyhivatalt? Ez a neolibsizés még ostobább dolog, mint szimplán libsizni.
2022. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!