Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig hányan fürödtetek egy...

Eddig hányan fürödtetek egy lavorba?

Figyelt kérdés
Csak úgy elnézegettem ezt a sok rezsiemelős kérdést azért érdekelne. Szerintem az csak azokat érinti akik mindig új vizet melegítettek mindenkinek. Kis fogyasztásúakat nem.
2022. júl. 22. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
90-es években voltam gyerek, akkor az volt a szokás, hogy lefürdök én, aztán Anya, aztán Apa egy vízben. Nem voltunk csórók, de bacifóbok sem, és semmi bajunk nem lett.
2022. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mink négyen vagyunk a családba, általában kétszer melegítettünk, egyszer az alap fürdővizet, meg háromszor hozzáöntöttünk meleget a második melegítésből. Nyáron persze nem melegítünk kint fürdünk a napon.
2022. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Minek fürdeni?
2022. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem csinálok ilyet, nekem van kád.
2022. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Fürödni?? Nekem kell mindig hely a buszon.
2022. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy lavórban? Ha az a lavór volt legalább 1,5m mély és 3m átmérőjű, akkor mind a 3-an egyszerre.
2022. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta lopjuk az áramot, mind a 9-en elférünk a 2000 literes pezsgőfürdős fűtőbetétes lavórban.

És senki sem érti, hogy a villanyszámlától hogyan függhet a férőhely :/

2022. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az egész család.bele kellett pisilni hogy ne hűljön ki a víz.régi szép idők.
2022. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
már rég fürödtem, amikor esik kiállok az esőre, meg van fürdés és nagymosás. :-D
2022. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a rezsicsökkentés-növelés téma az egyszerű, szegényebb embereket érinti. Azok fogják megszívni de nagyon, ha lavór, ha nem.

Gazdagabb, szerencsésebb, ügyesebb, okosabb, polgáltársaink házának a tetején már réges rég napelem figyel, napkollektor és télen hőszivattyú gondoskodik a fűtésről. Nem igazán érinti őket ez, bár simán kiköhögnék. De a régebbi, alacsonyabb számlákat sem akarták fizetni és mivel volt pénzük, lehetőségük, beruháztak ezekbe, akár már hosszú évekkel ezelőtt. Most aztán igen rövid idő alatt megtérülnek ezek a befektetések. Kiváncsi vagyok, erre mit találnak majd ki a vezetőink néhány éven belül?

2022. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!