Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A feministák papucsférfi...

A feministák papucsférfi társadalomért és versenyelőnyökért küzdenek?

Figyelt kérdés
Már régóta egyenjogúság van a fejeltt világban. Kiváncsi vagyok. Például arra, hogy Svédország azért lett mintaország, mert belobbizák a nőket a parlamentbe.

2023. márc. 5. 15:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Versenyelőnye csak férfiaknak van.
2023. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
*többletjogokért
2023. márc. 5. 15:22
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Viszont abban tévedsz, hogy egyenjogúság van a fejlett világban, mivel a nőknek már most versenyelőnyük van, és a férfiakat számos területen diszkriminálják.
2023. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
56%
A kérdező gondolom férfi🤣🤣🤣
2023. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem lenne feminizmus akkor se lenne csajod, ynugodj meg.
2023. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

3#

Ez is igaz. Ismerek olyan házaspárt ahol a nő már 55 éves korában nyugdijba mehetett, de a férfi is elment 60 éves korában nyugdíj előtti segélyre, előnyugdijra, mert nem húzta volna ki 65 éves koráig lerokkanás nélkül. A nyugaton jól kereső gyerekeik utalnak nekik egy kis kiegészítést.

2023. márc. 5. 15:52
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos csoportjai biztos


Van különbség feminista és "feminista" között

2023. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

5#

Jól gondolod, hogy egy életképtelen szardarab vagyok. Nem vagyok egy vonzó ajánlat, nem felelek meg a modern korunk igényeinek. Szánalmas ahogy a barátnőim ott hagytak engem. Nem mondták ki, de nincs meg bennem a gátlástalan teperésnek az irmagva sem.

2023. márc. 5. 15:57
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
#8 Egyébként amikor szétnézel az utcán te tényleg csak szupermodelleket látsz egymással? Mert én az esetek kilencven százalékában teljesen átlagos párokat és családokat látok.
2023. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez ugyanaz a szokásos kérdező, aki rendszeresen felteszi ugyanezt a kérdést, és hiába írjuk le minden alkalommal, sosem érti meg, hogy az egyenjogúság nem egyenlő az esélyegyenlőséggel.
2023. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!