Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A feministák papucsférfi...

A feministák papucsférfi társadalomért és versenyelőnyökért küzdenek?

Figyelt kérdés
Már régóta egyenjogúság van a fejeltt világban. Kiváncsi vagyok. Például arra, hogy Svédország azért lett mintaország, mert belobbizák a nőket a parlamentbe.

2023. márc. 5. 15:15
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

9#

Miről hadoválsz? Egy erdőszéli kunyhóban eléltem volna velük, de ők a kényelmet választották. Kiemelkedem abból a mélyszegény rétegből ahova születtem, csak kitörni nem sikerült. Nem lenézve őket, de csak "retardáltak" szeretnének engem igazából maguk mellett tudni. Köze nincs ehhez a szupermodellségnek.

2023. márc. 5. 19:13
 22/24 anonim ***** válasza:
29%

A feminizmust röviden úgy is össze lehet foglalni, hogy a feministák a férfi lét összes előnyét akarják, viszont a hátrányaiból nem kérnek.

Egyébként megggyőződésem, hogy a mai nők többsége nem véletlenül frusztrált annyira. Szerintem legbelül ők is pontosan érzik, hogy sem sportban sem szellemi teljesítményben nem képesek a férfiak kiemelkedő teljesítményét megközelíteni.

Az férfiak ÁTLAG teljesítményét vannak nők, akik hozzák, viszont én még nem nagyon találkoztam olyan nővel, aki meg tudott volna közelíteni egy átlagnál sokkal jobb férfi teljesítményt.

2023. márc. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
65%
Én komolyan nem hiszem ,hogy a 22-es ezt elhiszi🤣
2023. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
20%
Mert jelentős bérkülönbség van, a nők szenvedik el az erőszakos bűncselekmények túlnyomó részét, mert az abortuszhoz való jogot egyre csökkentik, stb. Csak ilyen apróságok, tudod, amik ha téged érintenének férfiként egyáltalán nem zavarnának.
2023. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!