Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen magyar politikai...

Milyen magyar politikai csatornákat érdemes követni youtubeon, vagy egyéb hang és videómegosztó oldalakon?

Figyelt kérdés
Akár jobb, akár baloldal, csak színvonalas legyen. Van már néhány amit követek, de örömmel fogadnám a éz ötleteket. És kérem ha valaki olyat ajánl, amit épp nem szeretsz, azért ne pontozzuk le egymást.
2023. máj. 11. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Partizán

Somogyi András (vicces formában)

Portfolio - checklist

2023. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem beírtam a Partizánt de most legutóbbi ötletük behozni Puzsért, ami hát az eddigi arculatba eléggé nem illik

Ha konkrét oldali csatornákat akarsz nézni, van a Magyarország Kormánya YouTube csatorna, van a DK tv ami még nem igazán indult be de pár műsoruk már van, meg néha érdemes nézni az online újságok YouTube csatornáit, én pl a 24.hu-n szoktam látni színvonalas vidiket

2023. máj. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Spirit FM több munkáját követem.

- A 🤡 bohóc karmai között.

- Önkényes mérvadó

- Ostrom Tarjáni Péter válaszol


Ha röhögni akarok: Orbán népmesék:


[link]

2023. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Puzsért egyszeri adásba akarják behozni, vagy állandóra?
2023. máj. 12. 00:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Új Egyenlőség.

Technikailag nem igényes, de tartalmilag igen.

2023. máj. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A frisshirekonline csatorna Szabadsajtó Klub című műsorát szoktam nézni, de sajnos csak kéthetente van adásuk :(
2023. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nehéz erre választ adni, hogy mit érdemes nézni, mert a politikával foglalkozó csatornák kivétel nélkül valamelyik oldal felé mindig elfogultak. Függetlenre talán nincs is példa...partizán, ha bal oldali, patrióta, ha jobb. Illetve, Bogár László "Tanár Urat" szokta nézni az idősebb korosztály jobb oldalról, szerintem elég borzasztó, de széleskörben nézik és elismert is a csávó.
2023. máj. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!