Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balos nők általában trágárok?

A balos nők általában trágárok?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy a balos, nagyon felvilágosult nők sokszor olyan trágár módon beszélnek, hogy a férfiakat is megszégyenítik. Lehet ez a stílus direkt lázadás az ellen, hogy a konzervatív világképben a jólneveltséget tartják inkább vonzónak és hosszú évszázadokon keresztül ez volt az elvárás, ez meg sokkal szabadosabb. Meg azt is örökké kihangsúlyozzák, hogy ők nem akarnak szülni és nem kéne támogatni a családokat, pedig ez szerintem magánügy, nem kéne mindenki orrára kötni.

2023. jún. 8. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, és pörköltszaftos a pólójuk, isznak, ha nem azt csinálod, amit ők akarnak, széttörik a sörösüveget a fejeden, és jó nagy paskolnivaló fenekük van.😅
2023. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem tapasztalatam ilyet.
2023. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Én sem tapasztaltam ilyet.
2023. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem ettől függ.
2023. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Szerintem mindössze annyi történt, hogy neked szúrják a szemed az ilyen lányok, és amikor látsz egyet, azt gondolod, biztosan "balos".
2023. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Legalább annyira, mint a jobbos nők.
2023. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Számít, ha egy nő trágár? Ha a férfiak beszélnek csúnyán az miért elfogadott? Nem a nemek alapján kell megítélni az embereket.
2023. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
Igen, én is pontosan ezt tapasztalom, habár felvilágosultnak nem nevezném őket, és azt se mondanám, hogy csak a nőkre jellemző. Úgy általában a jobboldali emberek kulturáltabbak, jobban tudnak viselkedni, mint a baloldaliak.
2023. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább a fideszes nőkön figyeltem meg, hogy úgy beszélnek mint a csatornalakók.
2023. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Jobban tudnak lecsúszni az ereszről.
2023. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!