Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai László sokkal jobb...

Toroczkai László sokkal jobb miniszterelnöke lenne a hazánknak? Kapásból ő igazi jobbkldali mert a cigány szaporulat kérdésével is foglalkozik és nem olyan elhízott mint a trottyos Orbán.

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 19:37
1 2 3 4
 11/32 D-Mano ***** válasza:
44%
Sokkal jobb lenne, bizony.
2023. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
19%
Toroczkai Orban kutyája. Annyira nem volt kopogtató cédulájuk, hogy a fideszesek gyűjtötték nekik, ugyanúgy, mint a hamis szavazatokat. Hogy jutottak volna be a parlamentbe másképp? Teljesen marginális párt.
2023. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%

15.


Sokmindent hazudoznak te meg fujod!

És te kinek a kutyája vagy?

2023. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
26%
Nem a tied az biztos. Hazudozni mindenki hazudozik, de a mi hazánk tényleg egy semmilyen párt, sima náci, fajgyűlölő és nyilas beütéssel. Pont ugyanolyan hibbant, mint a gazdája.
2023. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
60%

17.

Pedig rád raknám a nyakörvet, rádférne!

2023. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
81%
Én nem tudom előre megjósolni milyen lenne, de a sok komcsiszármazék idáig nagyon bevált és felvirágoztatta az országot! (Ja, nem.)
2023. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
69%
Torockai még nem hagyta cserben a magyarokat, a másik kettő már igen elég csúnya volt!
2023. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
5%

A rendszerváltás után volt már elég felelőtlen, sík hülye miniszterelnök: Antall, Orbán, Gyurcsány.

Isten őrizz ezt a szégyenteljes névsort ezzel a Toroczkaival folytatni!

Végre egy normális miniszterelnökre van szükségünk!

Toroczkai nem az!

2023. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
12%
Amikor ilyen kérdést látok összeteszem a két kezem hogy én már kigyógyultam a rasszizmusból és el ballagok ebből a szellemi toprongy országol
2023. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
85%

" kigyógyultam a rasszizmusból és el ballagok ebből a szellemi toprongy országol"


Kigyógyultál.... 😃

Szerintem most hatalmasodnak el rajtad csak a bajok igazán.

2023. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!