Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek-e Orbánékkal,...

Egyetértetek-e Orbánékkal, hogy csak a nőnek született nők élhessenek a nők 40 éves korkedvezményes nyugdíjazásával?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, egyetértek, ez a kedvezmény a nőnemmel születetteket illesse
Nem értek egyet, a transzok is megérdemlik, elvégre ha nőkké operálják őket, akkor már nők.
25 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Hát jobban örülnék ha a férfiak is 40 év után nyugdíjba mehetnének, sőt amelyik párt ezt megcsinálja arra szavazok.
2023. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
28%

Marhaság, a nő kedvezmény a nőké.


Inkább a tényleges problémával kéne foglalkoznia a transz aktivistáknak, mint a transz öngyilkosságok.

Az fontosabb mint az a nyugdij vagy mi. Szerintem. Azt lehet hogy tévedek, nem ez lenne az első.

2023. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a nők és férfiak megkülönböztetése diszkriminatív.

De ha valaki átoperálta magát vagy orvosi papírjai vannak róla, hogy ő transznemű, akkor ő nő.


Egyébként baromi igazságtalam, hogy egy 64 éves férfi 45 év munkaviszonnyal, fizikai munkásként nem kap nyugdíjat, még egy 58 éves nő, aki mondjuk sosem végzett nehéz fizikai munkát nyugdíjat kap, pláne, ha ebből gyesen is volt.

Egy transznemű gyesen se volt, mert nyilván gyereke sem volt.

2023. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%
Én az egyenlőség híve vagyok, senki se menjen korkedvezménnyel nyugdíjba, azok se, akiknek p ina van a lábuk között.
2023. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
23%

"De ha valaki átoperálta magát vagy orvosi papírjai vannak róla, hogy ő transznemű, akkor ő nő."


Dehogy az. Az illető férfi, akinek arról van papirja hogy nemi diszforiában szenved. Nem arról hogy nő.

2023. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Hová vezet még ez az lmbtq őrület? Tényleg felháborító hogy most már a férfiak is szülhetnek. Minap is betévedtem egy kocsmába és szinte mindegyik vendég a harmadik trimeszterben volt. Mondanom sem kell egy nő sem volt közöttük! Fújj, szégyelljék magukat!
2023. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%
Egyetértek, de az "Orbánékkal" szót cseréljük ki arra, hogy: "a józan ész szavával".
2023. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

#5


Ettől még a személyi igazolványában ő nő, a női öltözőbe megy be.

Akkor jogilag nő.

2023. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 hypno ***** válasza:
67%

És ha valaki nőnek született és transzként férfivá operáltatja magát?

Vagy nála csak azért elismerik a nemváltást, hogy ne férjen bele a kedvezménybe, mert ez a pitiáner kormány csak így tud gondolkozni?

2023. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki átoperáltatja magát az lehet talán nő, de csak az operáció időpontjától, persze nekem akkor sem nő az illető.
2023. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!