Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újpestiek! Ti a 2024-es...

Újpestiek! Ti a 2024-es önkormányzati választásokon Trippon Norbertre (DK), Wintermantel Zsoltra (Fidesz) vagy Nagy Dávidra (Magyar Kétfarkú Kutya Párt) fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
10-es. Kérdezd meg a drága gazdádat hogy mik ezek közül nemzetgazdaságilag kiemelt beruházások. Mert akkor lehet menni panaszkodni a kormányodnak, az ugyanis már nem önkormányzati hatáskör. Gondolom az sem zavar hogy a drága kormányod miatt nem jönnek EU-s pénzek.
2023. nov. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
11-es persze a 10-es ezt már nem látja (nem is akarja), csak az elvakult agyatlan 1bites WZS mantrát tolja (fideszes propagandával megspékelve)
2023. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

"Kérdezd meg a drága gazdádat hogy mik ezek közül nemzetgazdaságilag kiemelt beruházások."

1. Nekem nincs gazdám.

2. Miért csak a nemzetgazdaságilag kiemelt beruházásoknak kéne flottul menniük?

3. A 9. válaszban nem nemzetgazdaságilag kiemelt beruházásokról volt szó. Vagy csak azok mennek Újpesten? Mikre gondolsz? És a kisebb, újpesti ügyek miért nem? Miért kell évek óta kerülgetni ezeket az elzárt területeket, ahelyett, hogy át lehetne vágni rajtuk?


"akkor lehet menni panaszkodni a kormányodnak, az ugyanis már nem önkormányzati hatáskör"

Az önkormányzat nem panaszkodhat, csak az állampolgárok, azt akarod mondani?


"a drága kormányod miatt nem jönnek EU-s pénzek"

1. Fogalmad sem lehet róla, hogy hogyan viszonyulok a kormányhoz, hiszen egy fél szót sem írtam róla.

2. Nekem nem egyértelmű, hogy miért nem jönnek a pénzek. Te miből vonod le a következtetést, hogy egyérelműen a kormány miatt?


"csak az elvakult agyatlan 1bites WZS mantrát tolja (fideszes propagandával megspékelve)"

Gőzöm sincs, hogy a Fidesz mit mond az újpesti ügyekről. Mi a fideszes propaganda abban, amit írtam?

2023. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!