Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a tanárok megkapják a...

Ha a tanárok megkapják a várva várt fizetésemelést , akkor a Fidesz melldöngetve fröcsögve terjeszti hogy ŐK megemelték a tanárok fizetését?

Figyelt kérdés
Most ugye a fidesz azt szajkózza, hogy Brüsszel tartozik a magyar tanároknak ennyi és ennyi pénzzel.

#FIDESZ #tanár #Brüsszel #Orbán #Mindenki más hibás , ha rossz történik #A fidesznek köszönhető , ha jó történik
2023. júl. 28. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem az EU-nak kell a tanárok fizetését biztosítani, hanem a magyar államnak. Csak valakire fogni kell.
2023. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha megkapják majd, akkor igen, hiszen megtette. Szerintem sosem kapják meg az emelést


Most ugye az EU-s pénzekre a megszavás pillanatától jár nekünk. Ha nem a tanárok kapnák, akkor másba kerülne. Ez a pénz a mienk, a akormány adja. Ha nem az oktatásba adná akkor másba menne, mint eredetileg szánták

2023. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha megkapják a tanárok a fizetésemelést, akkor megint kérik az újabb emelést.
2023. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
1, Nem az EU adja, hanem a kormány. Ez olyan mintha azt mondanád, a CBA állja a gyermeked tanítását. Nem! Az a fizetésed
2023. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

3, így is kell! Addig fejni amíg lehet.


Már év elején kaptak ~25%-os emelést (nettó 207-ről 262-re) aztán most is ugyanígy 50%-ot követelnek😅

2023. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Én tanár vagyok, de semmiféle 25%-ot nem kaptam.

Hol kell reklamálni?

2023. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Remélem nem kapnak 1 ruppót sem, sírnak de leszavaz a fideszre... Amikor önként muszáj órák miatt este értem haza, éjfél kor még házit írttam, mert minden tanár azt képzelte hogy az ő tantárgya létezik csak, azzal nem volt bajuk...
2023. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Audi, Mercedes, ezek álnak a parkolókban szerintem nem kel emelni nekik ne sírjanak 800 akarnak keresni azér áljonle..
2023. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

#8 Na ja.

Reggel 8-kor elindulnak délután 2-re meg már otthon is vannak. Bent a jó hűvösben tanítanak.

Ráadásul az egész nyárat otthon töltheti úgy hogy kapják érte a fizut.

A téli, tavaszi őszi szünet megint kiesik, otthon pihennek.

Hát mi kéne még nekik?


A csóró építőipari munkások meg napi 10 órát szívnak télen, nyáron az extrém hidegben, meg az extrém forróságban odakint szinte fele annyiért és egy panasz szavuk nincs.


Ráadásul a tanárok még fenyegetőznek is! Hát milyen dolog ez már?


Ez nagyjából olyan mintha az építőipari munkások azzal fenyegetőznének vagy emelnek a gázsin, vagy szépen sorba lerombolnak mindent amit eddig építettek, aztán fekhet mindenki kifele a kutyaólba, vagy ahova akar.

2023. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Huh, de nagy itt a sötétség!
2023. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!