Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a tanárok megkapják a...

Ha a tanárok megkapják a várva várt fizetésemelést , akkor a Fidesz melldöngetve fröcsögve terjeszti hogy ŐK megemelték a tanárok fizetését?

Figyelt kérdés
Most ugye a fidesz azt szajkózza, hogy Brüsszel tartozik a magyar tanároknak ennyi és ennyi pénzzel.

#FIDESZ #tanár #Brüsszel #Orbán #Mindenki más hibás , ha rossz történik #A fidesznek köszönhető , ha jó történik
2023. júl. 28. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 5-ös! Azok kaptak 25%-os béremelést, akiknek az akkori bérminimumról ki kellett egészíteni a bérét a mostani bérminimumra.

Tudod... hogy az előírt minimumbért kézhez kapják 6 év egyetem után. Tényleg gáz, hogy egy pedagógus meg akar élni a munkájából! Horribile dictu!

2023. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
12%
Én csökkenteném a pénzüket sírnak hogy szar az oktatási rendszer de a saját bérüket úgy növelik hogy növelik az órák számát szerencsétlen gyerekek meg 7-8 órát bent vannak és rákenik a rendszerre a tanárok..utálom Orbánt de remélem még sokáig szenvedteti őket...keresenek pénzt a rosszlányokon
2023. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem majd ha jobb lesz a helyzet, akkor kapnak valamennyi egyszeri emelést, ami nyílván nem lesz megoldás, mert addigra a forint is nyílván gyengébb lesz, semmi garancia nem lesz rá, hogy a jövőben is lesz emelés és az oktatásban továbbra se lesz változás, pl maradnak a minősíthetetlenül sz*r nemzeti tankönyvek a szabadverseny helyet... De ez nem baj, mert ekkor mindig teljesen értelmi fogyatékos fideszes szavazó azt fogja látni, hogy kaptak emelést és nem kussolnak.
2023. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!