Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most miért nem tiltakoztak a...

Most miért nem tiltakoztak a polgármesterek a vasútvonal bezárások miatt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 22. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Tiltakoztak ellene.
2023. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tiltakoztak, még a fideszes polgármesterek is. Ők is csak a médiákból értesültek.
2023. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 szántóvető ***** válasza:
100%
a maffiakormányra kizárólag a tömeg tud hatni.az hogy Aprajafalván felszálltak 50-en a bz-re és raktak koszorót a mozdonyra,nem hatja meg őket akárhány polgármester is fog tiltakozni.
2023. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

#3 Az a baj, hogy már a tömeg is kevés. Én voltam még 2017-ben diáktüntetésen. Egyetemi oktatók, szülők, tanárok voltak kint. Kossuth tértől az Erzsébet híd túlsó feléig volt a tömeg. 100 ezres nagyságrend.


Az sem hatotta meg a kormányt, másnap simán lehozta a propaganda a vidéki médiában, hogy alig pár ezren lézengtek és azok is csak balhéztak.


Ha 100 ezres tömeget el tudnak tüntetni akkor pont leszarják hogy Mucsaröcsöge alsón elégedetlenkedik. Ha a legfőbb IC járatokat szüntetnék meg az emberek már azt is lenyelnék.

2023. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

4) Pontos melyik tüntetés volt és melyik hónapban volt vagy pontosan mi volt az apropója 2017-ben, amin szerinted 100 ezren voltak?

PS: Ez már pár hónapja leírtad, akkor is kérdeztem, de nem adtál választ. Azóta próbáltam utánna nézni, de semilyen nagyobb tüntetést nem találtam a 2017-es évből.

2023. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

4#

Dehogynem, csak a Soros egyetem miatti tüntetés nem fogja eléri egy rendes jobboldali ember ingerküszöbét.


Sőt, sokan örültek is neki, csak az értelmesebbje nem kezdett el ugrálni.

2023. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Persze, majd a CEU miatt megy pont 100 ezer ember az utcára.... Még a vasút bezárások mkiatt is többen kimennének tüntetni mint a CEU miatt....
2023. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

#5 Google a barátod.

Nem hogy tüntetés, hanem egész tüntetéssorozat volt.

[link]


Én kint voltam, láttam mennyien vannak kint, mint ahogy láttam azt is mit hazudott a kormánymédia.

2023. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
8) Amit belinketél még ott sem állítják, hogy 100 ezres nagyságú tünteés lett volna. Pár ezres/tízezres vonulgatások voltak. Most eltekintve a CEU-s történetről, attől függetlenül, hogy ki mit gondol róla, mégha igaza is van atüntetőknek, vagy akik azért küzdöttek, hogy amradhasosn CEU, azért az meg lehet mondani, hogy nem egy külföldi egyetem "elűzése", amirőről az átlagember azt se tudta, előtte, higy létezett nem fogja majd kiverni az embereknek az ingerküszöbét, hogy majd több százezres tüntetés lesz,,,
2023. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Pár ezres/tízezres vonulgatások voltak."


Én ott voltam. Nekem nem tudod beadni a propagandát a "pár ezerről" ;)

2023. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!