Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudnak a magyarok...

Miért nem tudnak a magyarok legalább kicsit hálásak lenni Orbán Viktor miniszterelnök Úrnak?

Figyelt kérdés
Ha a baloldal lenne hatalmon, akkor behívhatnának harcolni Ukrajnáért("Aki nem hajlandó meghalni Ukrajnáért, az pocsék ember" idézet:Gyurcsánytól). És terjedhetne a nemváltó, gendder ideológia, mint a pestis.

2023. szept. 29. 16:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak tönkre vágja a fiatalok jövőképét a mi kis Vityánk. A 25 év alattiak nagy része nem akar Magyarországon élni, mert a FIDESZ nem tudott 13 év alatt semmilyen olyan intézkedést tenni, ami nekik hosszútávon vonzó lenne. Nem azért megyünk ki, mert utáljuk az országot és a kultúrát.... a kormányt utáljuk :D
2023. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Megvédi őket Gyurcsány visszatérésétől.
2023. szept. 30. 10:56
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Mennyit fizetnek neked az ilyen kérdésekért?

Mert én egy milláért sem hazudnék ekkorát.

Olyan vagy, mint a gazdád: még az sem igaz, amit kérdezel.

2023. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
10000 illegális migráns áll köztünk és a Vegzet hegye között, a Soros tervet csak ott lehet megsemmisiteni.
2023. szept. 30. 11:45
 15/18 Alex Fly ***** válasza:
90%
Elég sokat tett azért, hogy ne tudjonnhálásnak lenni az ember. Konkrétan semmi olyasmot nem tett,amiért hálás lehetnék, ellenben rengeteget azért, ami ezt kizárja.
2023. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező te olyan hülye vagy, hogy ez már nekem fáj...
2023. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

Miért kéne neki hálásnak lenni?

Csinált valami jót is 13 év alatt?

Azt látom hogy módszeresen pusztítja el az országot. Nem is értem miért nem űztük még el a g*cibe innen. (Tudom azért, mert az adóforintokból milliárdokat költenek a birkák megvezetésére f*szságokkal, és mint te is kedves kérdező vagy olyan birka hogy nem a valóságot látod, csak a színes vetítővászonra vetített képet hiszed valóságnak! Nem vetted észre hogy egyre kevesebbet ér a pénzed? Milyen árak vannak a boltokban stb?)

Lassan olyanok leszünk mint észak korea!

2023. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elmebetegek mindig aktívabbak politikalig mint az átlag ember. Amint az itt is látható lekopik az ujjuk, hogy bebizonyítsák a téveszméiket.
2023. okt. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!