Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza volt Toroczkai Lacinak,...

Igaza volt Toroczkai Lacinak, hogy így reagált Azahriah rájuk irányuló bejegyzésére?

Figyelt kérdés
[link]
2023. nov. 16. 07:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

#4

A válaszod tele van tévedésekkel. Azahriah megérdemli a tiszteletet, mert letett valamit az asztalra egy nehéz szakmában. A terrorista viszont semmit sem tett amitől tiszteletet érdemelne. Keményebben is kigúnyolhatta volna. Rászolgált.

2023. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
#11 Nem tett le semmit az asztalra, egyszerűen felfuttatták. Olyan "zenét", amit ő csinál, autotune-nal és gépekkel, az emberek fele képes csinálni. Milyen terroristáról beszélsz?
2023. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%
Felfuttatni azt lehet, akinek van produkciója. Amit ő csinál, az igényes zene, amit emberek játszanak hangszereken. A terrorista pedig az, aki válaszolt neki. 2006-ban aktívan részt vett az autógyujtogatással, rendőrveréssel és tévészékházfoglalással egybekötött patkánylázadásban.
2023. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Toroczkai tisztelettel beszél azzal, aki nem érdemli meg"


100%-ban aláírom, hogy Toroczkai szardobálás helyett egy mértéktartó és korrekt választ adott, még azt is bevallom, hogy életemben először látok tőle olyat, ami miatt nőtt felé a szimpátiám.


Ezzel együtt a tegeződős kör egy kioktató húzás volt. Nem az volt a célja, hogy megadja Azahriah-nak (de utálom már legépelni) a tiszteletet, hanem hogy morális felsőbbrendűséget mutasson azzal, hogy nem veszi fel a kesztyűt, és leereszkedő hangnemben ad neki egy leckét jómodorból. Mintha azt mondta volna, "tőled még nem lehet többet elvárni, de semmi baj, mutatok neked jó példát, kisfiam".


Mármint nincs ezzel bajom, belé álltak, ő pedig egy elegáns fordulattal válaszolt. Csak azt mondom, hogy mindez egyáltalán nem a tiszteletről szólt, hanem egy ügyesen kezelt játszmáról.

2023. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%
@6 Azt gondoltam volna, hogy Petőfi vagy Ady valamirevaló művészemberek voltak, de hát végre megvilágosodhattam.
2023. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
#13 Hát ha neked ez igényes zene, akkor nem sokat értesz a zenéhez :D Toroczkai valóban részt vett a 2006-os forradalomban, ezért nemzeti hős.
2023. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#16

Magam is zenész vagyok, úgyhogy értek hozzá, de gondolom, ha a toroczkaival szimpatizálsz, akkor neked a kisgrofó jelenti a kultúrát, a 2006-os patkánylázadás forradalomként való emlegetésével viszont elérted, hogy mára elköszönjek az internettől.

2023. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17 Akkor már nem jöttem fel hiába :)
2023. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Toroczkai valóban részt vett a 2006-os forradalomban, ezért nemzeti hős."


Fúh, ez aztán igen...

2023. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mióta releváns ennek a cirkuszi bohóc Bazáriának a véleménye bármilyen kérdésben? Toroczkai helyében válaszra se méltattam volna ezt a félci.gány kis prolit. Vagy azt hiszi, hogy ez a herélt nyekergés feljogosítja bármire is?
2023. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!