Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2022-es gyermekvédelmi...

A 2022-es gyermekvédelmi népszavazáson volt lehetősége az LMBTQ-pártiaknak véleményt nyilvánítaniuk arról, hogy ők egyetértenek az iskolákban a gyerekek számára az LMBTQ-t bemutató foglalkozások megtartásával. Miért nem éltek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Máskor az a baja az LMBTQ-pártiaknak, hogy a kormány az ő véleményükre sose kíváncsi, őket sose kérdezi meg. És az is felháborítja őket, hogy a tanároknak nem lehet az iskolákban a gyerekekkel az LMBTQ-ról beszélni.


Miért nem akarták elmondani a véleményüket? A népszavazás anonim volt.



jan. 7. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
83%
40 mikor bannolnak már ki te fasiszta
jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
83%

Rá kell hagyni, nem normális. Itt éli ki magát - máshol csak

a kudarc van. Nem tudja: az LMBTQ csoportban nincs benne a pedofil,

azt könnyebb találni a templomba.

jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
83%
Igazad van
jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
11%

42. ,,máshol csak


a kudarc van. "


Végülis csak 13 éve kaptok ki minden választáson xDDDD

jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
73%

Nézd már meg az eredeti kérdést, mi köze van ennek ahhoz ?

Nem mindenkinek van ilyen csőlátása.

Ráadásul a magánéletedre gondoltam, ami ezek szerint nincs.

jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
83%
Még valami: rájöttem hogy tényleg nem vagy komplett úgyhogy ez az utolsó hozzászólásom, írjál amit akarsz
jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
0%
,, Ráadásul a magánéletedre gondoltam" Amihez semmi közöd. Azon kívül, hogy megosztom veled, hogy a gyerekeim szépen kussban jönnek a templomba minden vasárnap. És azt is csak azért osztom meg, hogy lássák, hogy van, aki még normálisan neveli a gyerekét.
jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
95%
#47 ismerek olyat aki minden vasárnap kussban ül a templomban, mellette suli után iszik, cigizik, valószínűleg drogozik is, este kiszökik a házból és megy bulizni, összefekszik fűvel-fával. Habár mióta van barátja az utóbbit talán már nem. A válaszaidból ítélve a szülei hozzád hasonló kaliberűek, szóval nem mindenki olyan jó gyerek amilyennek látszik. Ezzel persze nem azt mondom, hogy a te gyerekeid is ilyenek, hiszen nem tudhatom, hogy a vasárnapi misén kívül hogyan neveled őket, de gondoltam ez érdekes kontraszt :D
jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
9%

48. ,, összefekszik fűvel-fával".


Érdekes, mikor én voltam gyerek, 16 év alatt beszélni sem lehetett erről a gyerekeknek. De mióta a libsik bekerültek a köztudatba, már 12 évesen csinálják.

jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
63%
49 és miért baj
jan. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!