Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek ezzel tisztában...

A fideszesek ezzel tisztában vannak?

Figyelt kérdés

Ha valaki a kormányzópártot bírálja azt azonnal hazaárulásnak könyvelik el, holott elméletileg Magyarországon nem pártállam, vagy egypárteendszer van.


Tehát ezzel kvázi azt állítják hogy Magyarországon a fidesz egybeolvadt az állammal, szóval nincs többpártrendszer.



jan. 21. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem tudják. Világosítsd fel őket végre! :DD
jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos muszáj így kiírni a kérdést, mert olyan mélyen tisztelt, elismert, és intelligends gondolkodók nincsenek ezzel tisztában mint Gajdics Ottó, vagy Bayer Zsolt :)
jan. 21. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

"Ha valaki a kormányzópártot bírálja azt azonnal hazaárulásnak könyvelik el"

Például?

jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Őket, "ezeket" nem érdekli ez a téma, de fel sem fogják...
jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as, ha éppen jó kedvedben vagy halgass Palávert és kapsz pár példát.
jan. 21. 10:57
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Ja, szóval hogy nem is igaz, hogy a bírálat miatt "azonnal"... Pedig pont ezt írtad. Valamivel akkor illene alátámasztani is. Valami konkrét példával. Ha szerinted mindig ez történik, akkor legalább 3-4-et kéne tudni mondani kapásból, nem?...
jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Omega25 ***** válasza:
48%
Már a kérdésfelvetés is hibás, mert azzal semmi probléma sincs, ha valaki nem ért egyet valamiben a kormányzó párttal. Az viszont már igenis problémás, ha egy magyar (magát magyarnak hazudó) képviselő egyenesen Magyarország és a magyar emberek érdekei ellen dogozik minden erejével.
jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os.


Miért kéne nekem példálózni, ha kapásból meg tudod nézni bármelyik Paláver adást? Csak nem gondolod hogy majd végigszenvedem akár egynek is a végignézését a saját időmből megint, csak azért hogy utána leírhasd hogy ez csak néhány ember véleménye?


Feltételezem hogy szoktál hírtv-t nézni, ott pedig az általam említett jelenséggel eleget lehet találkozni.

jan. 21. 11:41
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es


Feltételezem hogy a Momentumra gondolsz, amivel annyit egyetértek, hogy jó lenne ha az európai uniós pénzek hazahozatalát nem nehezítenék meg, viszont ez az egyetlen, amiben valószínűleg egyetértünk.


Merthogy nem tiszta, mi a magyar emberek érdeke ezen kívűl. Ráadásul pont abba estél bele amiről beszéltem, ugyanis nagyon szeretik a Fideszt úgy emlegetni, mintha az egymagában Magyarország lenne. Ugyanis lehet hogy a valami a Fidesz érdeke, de az nem lesz azonnal Magyarország érdeke is. Ugyanakkor ha valaki nem akarja hogy a Fidesz érdeke teljesüljön, az azonnal hazaáruló lesz.


Ezen túl pedig ott van még az is, ha már Magyarország jelenlegi helyzetében a legfontosabb érdeket nézzük, a támogatások hazahozatalát - ezt arra alapozom hogy a gazdaságunk volt jobb helyzetben is, a támogatás mértéke pedig hatalmas - akkor sajnos a Fidesz érdeke sok magyar érdekével ütközik, ugyanis az elmúlt években sokszor tapasztalhattuk ezeknek a pénzeknek a helytelen felhasználását (víz nélküli csónakázó-tó, fa nélküli lombkornasétány, földút-avatás, stb) amelyek sajnos azt mutatják, hogy ha meg is érkezik a pénz, nem biztos hogy azzal minden magyar azonnal jól is fog járni.

És sajnos ezekre az emberekre, akik kritizálják a rendszernek a támogatásokat elosztó működését, azonnal rásütik sokan, hogy hazaáruló, a momentum miatt.

És nem, nem mondom hogy mindenkire, mindig de tényleg néha érdemes kommenteket olvasni mondjuk a Bohár Dani posztok alatt, vagy Paláverbe belehallgatni, vagy bármi ilyesmi, mert nem egyszer találkoztam már ezzel.


Aki meg példákat akar annak meg tényleg csak annyit, hogy nyissa ki a szemét, a füleit hegyezze, és tapasztalni fogja hogy miylen is a közbeszéd

jan. 21. 11:53
 10/13 anonim ***** válasza:

"Miért kéne nekem példálózni, ha kapásból meg tudod nézni bármelyik Paláver adást?"

Láttam már Palávert, de ilyet nem láttam benne.

jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!