Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok belátják, hogy...

A balosok belátják, hogy minden törekvésük ellenére mindig lesz egy réteg, aki utálni fogja az LMBTQ-t?

Figyelt kérdés
Vagyis szerintem a bullying egy nagyon fontos szervező erő a társadalomban és mindig lesz rá kereslet bármilyen környezetben. A politikusok ezt jól tudják, az ókorban is nem hiába voltak gladiátor játékok. Ott is az volt a lényeg, hogy nem számít, ha te egy nyomorult, nincstelen rabszolga vagy, úgyis, ha bemutathatsz másnak és úgy érzed több vagy nála, akkor boldognak érzed magad. Ma is ez van, sokan eljárnak a gyárba robotolni, amiben sok örömet nem lelnek, de hétvégén iszogatás közben egy kis b.zizás jó hangulatot teremt.

jan. 22. 10:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

"Vagyis szerintem a bullying egy nagyon fontos szervező erő a társadalomban"

Akkor remélem, sok ilyenben lesz részed. De úgy, hogy téged és a barátaidat bántják.

jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22%
10 szerintem még a rasszizmust kell tüntetni
jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Ja és még valami. Beszélj a bullyingról így azoknak a szülőknek akiknek a gyereke öngyilkos lett valamilyen bántások és kirekesztés miatt. Megnézném, ők hogyan díjaznák ezt. Nem is olyan rég volt egy ilyen eset, hogy a fiú a vonat elé feküdt, mert a valószínűleg a túlsúlya miatt piszkálták. Na állj ezzel a szülei elé, okoska. És most lényegtelen, hogy gyerek, felnőtt, kövér vagy meleg. De olyan nőről is tudok, akinek a meleg gyereke lett öngyilkos. Pedig az anyja sem tudta elfogadni a szexualitását, mégis nagyon fájt neki a dolog. Tökjó a másik oldalról ugatni, de egyszer mind felnövük, és ott állunk majd egyedül, 30-40 évesen, hogy valahol elcsesztük az életünket, amit már nem lehet visszafordítani. (11. voltam)
jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!