Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok belátják, hogy...

A balosok belátják, hogy minden törekvésük ellenére mindig lesz egy réteg, aki utálni fogja az LMBTQ-t?

Figyelt kérdés
Vagyis szerintem a bullying egy nagyon fontos szervező erő a társadalomban és mindig lesz rá kereslet bármilyen környezetben. A politikusok ezt jól tudják, az ókorban is nem hiába voltak gladiátor játékok. Ott is az volt a lényeg, hogy nem számít, ha te egy nyomorult, nincstelen rabszolga vagy, úgyis, ha bemutathatsz másnak és úgy érzed több vagy nála, akkor boldognak érzed magad. Ma is ez van, sokan eljárnak a gyárba robotolni, amiben sok örömet nem lelnek, de hétvégén iszogatás közben egy kis b.zizás jó hangulatot teremt.

jan. 22. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, hogy kik ezek a balosok, de én akkor is ki fogok állni a melegek jogaiért és, hogy ugyanolyan életet élhessenek, mint bárki más, amikor ez törvényellenes lesz.
jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Megadom a választ: Senki nem olyan naív, hogy azt gondolja, hogy többé nem lesznek primitív emberek.
jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Az Lmbtq Magyarországon nem is volt a köztudatban,míg a fidesz el nem kezdte az uszító propaganda szövegét ellenük.


Hogy te is értsd kerdező,az átlag fidesz szavazó azt se tudta,hogy eszik-e vagy isszák.

Csak kellett ellenség képet kreálni,akitől viktor megvédheti az egyszerű fideszes szavazókat


És pont az lmbtq-ra esett a választás.

jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

"lesz egy réteg"?


Itt egy transz elmondja, hogy mi a baj az lmbtqval:


https://www.youtube.com/watch?v=Hhb_3RnpxEI

jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Azok a pártok, akik beállnak az ilyen másságot érintő mozgalmak mögé, valójában csak szavazatot akarnak gyűjteni, és nem az lmbtq és pride ellenzőket akarják meggyőzni. Nem is érdekük belátni azt, hogy vannak olyanok, akik ellenzik az említett mozgalmakat.

Mondjuk az is egy érdekes kérdés lenne, hogy mi az a „törekvés”, amivel a mozgalmak mögé besorakozott pártok valóban támogatják is mind az lmbtq-t, mind a pride-t? Beöltöznek és kimennek „terepre” riszálni a feneküket? Vagy talán rendkívüli szegénységük ellenére felajánlják a saját, nagy nehezen megspórolt jövedelmük jelentős részét? Foglalkoznak egyáltalán a melegekkel, vagy csak töltelékszónak használják azokat egy-egy elvétett parlamenti felszólalásukkor?

Mert ugye a meggyőzésnek az egy fontos eszköze lenne, hogy ne csak biztonságos távolságból tűnjön valaki okosnak. És ezt valamiért nem nagyon láttam még azoktól a pártoktól, akik magukat úgy állítják be, hogy kiállnak a melegek jogaiért is…

jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

A bullying alapból probléma, hogy létező jelenség.

Mondjuk szerintem a "bizonyos" rétegekre nézve szégyen, hogy csak egy kiadós "b@zizás" tudja őket boldoggá tenni.

Nem mondom, hogy állandóan energiával telten, jókedvűen nyomom az ugyan nem gyári, de monoton melót, de én el tudom magam foglalni mással.

jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Persze. Hülyék és ostobák mindig lesznek. Tudjuk.
jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Vagyunk egy páran gondolkodó emberek, akikre nincs hatással a propaganda, bármilyen erős is legyen.
jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
#8 igen, rátok csak a gyűlölet propaganda hat, hogy aktuálisan kit kell utálni
jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
A buzulást szigorúan büntetni kell.
jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!