Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány ismét hülyét...

A magyar kormány ismét hülyét csinált magából Csádban? Jól nézünk ki, ha a honvédségünk ilyen álcázási képességekkel rendelkezik, mint a zöld sapkás századosunk?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet egyszer végre nyílt sisakos férfi módjára az ilyen ügyeket intézni? Miért kell magyar kormánynak mindenben piszmogni ködösíteni mutyizni félrevezetni elhallgatni?

jan. 26. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Mert ez a mutyizás és ködösítés a rendszer lényege. Nincs itt semmi ideológia, csak a pénz számít.
jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ezzel semmi gond. Diktátorokkal tárgyalni a diktátor fiának célszerű.
jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%
Miért csinált volna magából hülyét?
jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
A magyarok királyok.
jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Mert ha a baloldal nyer akkor háborúba küldi a magyar honvédeket... Hupsz...
jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt én sem értem, hogy miért kellett Tau bácsinak öltöznie a gyereknek és úgy mozogni.


[link]


Egyébként azt sem értem, ha legálisan van ott a gyerek, akkor miért kell magát álcázni?

jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!