Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fura libsik hogy most kb...

Nem fura libsik hogy most kb egy évvel a elnoki kegyelem után akarják felkoncolni a köztársasági elnökasszonyt?

Figyelt kérdés

febr. 5. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Most irt a lipsi sajtó! Követni kell az utasitást, droid módra, no braining!
febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1#


Egyetértek

febr. 5. 22:59
 3/11 A kérdező kommentje:
USA-ban elnök még gyilkosoknak is elnöki kegyelmet adhat.
febr. 5. 23:01
 4/11 árokpart ***** válasza:
76%
Nem a lipsik, hanem az érintettek nem hallgattak tovább.
febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Most bukott le vele, eddig ugyanis próbálták eltitkolni, ahogy Kaleta esetében is. Ki tudja azóta is még kiket engedtek szabadon...
febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Egy Pedofilt Sem engedett SZabadon !
febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Engem szabadon engedett :)
febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon mély erkölcsi szintre vall a Fidesz környékén hogy egyáltalán felmerülhet hogy egy gyerekbántalmazásos pedofil ügyben elítélt bűnözőt a köztársasági elnök jogosan felmenthet.

És hogy itt merik védeni a döntést Fidesz közeli bértollnokok, mindenféle zagyvasággal. Megmutatja az Orbán rezsim erkölcsi mélységeit. Az illiberalizmus gátlástalan beteg lelkivilágát.

febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést teljesen.. Most meg vagy sértődve hogy kegylmet adott neki, vagy azon vagy megsértődve hogy valakik ezen felháborodtak.. meg miért űgy kezded a kérdésed hogy "libsik"? Akkor a te oldalad ezek szerint pártolja a pedofíliát?
febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 szerintem ő már korábban is tudott róla, ezért nem érti hogy miért csak mosg kapták fel a dolgot. Szerintem egyébként szándékosan most lett kiteregetve, mire jönnek a választások már mindenki elfelejti. :)
febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!