Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kitörés túra valójában a...

A kitörés túra valójában a náci mondocon?

Figyelt kérdés

#náci #szélsőjobb #Mi Hazánk #Kitörés napja #Unváry Krisztián #február 11.
febr. 8. 12:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos az. Pedig önmagában megemlékezni az elesett magyar katonákról szép dolog lenne, ahogy egy emléktúra szervezése is. De tény és való (bárki láthatja, hallhatja ha odamegy), hogy a gyakorlatban ez neonácik, nyilas érzelműek gyülekezőhelye...
febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Pintér László ***** válasza:
57%
Miért? Mik szoktak ott történni? Cigány meg zsidó ellenes beszédek? Uszítások?
febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
79%
#21: Hány kitörés emléktúrán voltál, hogy ezt így tudod? Vagy csak olvastad a 444-en?
febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
31%

#22 Igen. Meg holokauszttagadás, és mindenféle szittya, szkíta, sumér stb. kamu magyar eredetmítoszok kitárgyalása.


#23 Kettőn. Mindkettőn ezeket tapasztaltam.

febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
52%
#24 Hazudsz, méghozzá nagyon átlátszóan.
febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
66%

#24: Nyilvánvalóan hazudsz, még közelében se voltál ilyennek.


Gondolom ezt te úgy képzelted el, hogy a rohadék nácik a félelmet keltő fekete öltözetükben zárt alakzatban egyszerre lépve trappolják végig az 50 km-t, miközben azt éneklik:

Szittyák vagyunk halihó,

Ősmagyarok juj-de-jó.

A zsidókat utáljuk,

A holokamut nem bánjuk!


A pihenőknél meg amíg a forró teát megisszuk addig erdei kivetítőkön Hitler beszédeit lehet nézni.


A valóság pedig az, hogy kitörés emléktúra gyakorlatilag egy teljesítménytúra. Széttagoltan, kis csoportokban, a saját tempójában megy mindenki a családjával vagy barátaival, teljesen hétköznapi túracuccban. Nincs semmi beszéd, meg előadás.


Ha nem csinálnának ekkora médiacirkuszt belőle, akkor fel se tűnne senkinek, hogy nem sima hétvégi turisták.

febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
46%

#26 Inkább te hazudsz, meg kiforgatod a szavaimat!


1. Nem nyílt beszédek vannak, én arról írtam, hogy milyen témákban zajlik a beszélgetés az általad is említett kis csoportokban. És ott bizony igenis ezekben a témákban. És ne haragudj, de én ilyen témába sorolom az olyan beszélgetést is, amiben elhangzik az általad is leírt "holokamu" szó. Mint írtam, kétszer voltam, és mit csináltam ott? Bólogattam a mindenféle konteóra, hogy a zsidók így meg úgy uralják a világot, a finnugor nyelvrokonság is zsidó kamu, Hitler értette a dolgát és a cigányokat deportálni kéne Indiába stb.


2. "teljesen hétköznapi túracuccban", "fel se tűnne senkinek, hogy nem sima hétvégi turisták" Na ezek a nettó hazugságaid. A mindenféle katonai egyenruha, vagy arra hasonlító öltözet egyáltalán nem hétköznapi túracucc (meg a Magyar Gárda egyenruha sem, bár olyat csak egy emberen láttam). Meg tudom különböztetni, hiszen én túracuccban voltam, és abban járok túrázni máskor is, a többség meg nem ilyenben volt.

febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Whitewolf19 ***** válasza:
70%

52 km -nél ragadtunk be a sárba és estünk ki az időből...

De sajnálom..

febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!