Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalinnak mekkora lesz...

Novák Katalinnak mekkora lesz a 13. havi nyugdíja?

Figyelt kérdés
Ha most lenne nyugdíjas, mennyi lenne?
febr. 18. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Ez egy nagyon izgalmas kérdés lenne, ha valami értelme is lenne.
febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Áder valami 2 milliót kapott havonta nyugdíjként pár éve, azt azóta emelték, stb, szerintem 2,5 milliót csak csak kapnak bonuszként.


Azért szomorú ez, mert több tucatnyi rendes munkásember teljes adóját elviszi egy-egy ilyen haszontalan élősködő eltartása.

febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Akkora mint egy kisebb magyarországi város nyugdíjasainak összesen.
febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
#2 Az csupán az alap nyugdíja lehet. Hozzájön még az EP képviselői nyugdíj és a köztársasági elnöki juttatások.
febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

12:26

Ha valaki nem lát értelmet a kérdésben, azt vagy lefizetik és hazaárulóként viselkedik, vagy at értelmi képességeit minősíti.

febr. 18. 12:49
 6/15 anonim ***** válasza:

5# 1-es vagyok

Ha sikerül kiszámolni, hogy mennyi lenne, ha az -mármint nyugdíjas lenne- akkor vissza fogom vonni a válaszom második részét.

Inkább, azzal gyanúsítasz, hogy lefizetnek, hazaárulónak, és értelmi fogyatékosnak tartasz, mint belátnád, hogy hülyeséget írtál.

Látom én, hogy mit akarsz, de értelmesebb kérdéssel tedd.

febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom élete végéig netto 4.600.000-et kap (aztán lehet később még emelik)+testőr+sofőr+autó+3 fős titkárság+ megfelelő villa. Nem kevés!
febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja ez havi 4.600.000
febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban a volt köztársasági elnökök az aktuális köztársasági elnöki fizetéssel megegyező pénzbeli juttatást kap (egyebek mellett), ami jelenleg 4,59 millió. Ha emelik az elnöki fizetést, akkor nekik is emelkedik. Ez csak akkor jár, ha nincs munkaviszonyuk.
febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

KérdezŐ!!


Mi közöd hozzá??

márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!