Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Uraim! Kire fognak szavazni...

Uraim! Kire fognak szavazni ilyen feszült nemzetközi helyzetben?

Figyelt kérdés

febr. 20. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Mi Gatyánkra.
febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Jobb híján az ellenzékre, ha nem összefogásban indulnak akkor arra amelyik papíron a legerősebb.

Amúgy meg arra szavaznék, hogy például azok a véleményvezérek alapítsanak pártot, akik kinn voltak pénteken a tüntetésen, mert a jelenlegi ellenzék semmire se jó, a Fidesz meg sajnos sosem fog megbukni magától.

febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Senkire.
febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

"Amúgy meg arra szavaznék, hogy például azok a véleményvezérek alapítsanak pártot, akik kinn voltak pénteken a tüntetésen"

Rossz ötlet. VV Zsoltinál jobbat nem is kívánhatna a fideszes propaganda gépezet.

febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Még a lehetőségeket sem ismerem, h őszinte legyek, szóval nem tudom.

Az valószínű, h a kormánypárt tagjaitól távol tartom az X-et, bár ki tudja… győzzenek meg egy jó kampánnyal, ami nem sorosról, brüsszelről meg gyurcsányról szól, hanem valódi, értelmes, nem félelemre épülő kampányígéret. Nehéz feladat, de én hiszek bennük, h tudnak még ilyet is.

febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
@5 de jo neked, hogy ennyi optimizmus szorult beled... en mar elvesztettem a hitem az effele dolgokban.
febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj, hogy ha el akarom venni a fidesztől a 2/3-ot akkor DK vagy Mihazánk.
febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Természetesen Putin Vladimirra.
febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Ott vannak a kétfarkúak, azok egyszerre tudják megk@rni mindkét oldalt, a képességük megvan hozzá...
febr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
MKKP.
febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!