Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a kormányváltást, az...

Akik a kormányváltást, az ellenzék megerősödését abban látja, hogy a mostani "baloldlai gárda" mondjon le, az miben, kikben látja az alternatívát?

Figyelt kérdés
Sok vita folyik erről, hogy a baloldal alkalmatlan, Gyurcsány tűnjön el, de a felesége, Karácsony, az egész Momentum meg az összes többi párt is. Akkor mégis kikből szerveződne a baloldal? Ok, civilek, de az nem elegendõ. Kellenek szakértõk, alternatívák egy esetleges kormányváltásnál miniszternek. Errõl mit gondoltok?

febr. 20. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Semmiből se a baloldal halott, itt az idő új csapatra jelenleg a fidesz menekülőpártja a Mihazánk a legjobb választás lenne!


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Az amúgy másnak is feltűnt, hogy a tökéletlen ellenézünk egy ilyen magas labdát sem tud rendesen lecsapni? (Még mielőtt a piros hajú DK-s nénik nekem esnének én sem értem mi értelme volt ennek a kegyelemnek), de azért előjött a színvonal. Ferencünk idegrohamot kap az ATV stúdióban, mert leesett a véralkohol szintje, (lehet megsértették tiszta vízzel a bögrében), a Klubrádiós idióta bemondja azt a szót, amivel jobban nehéz a nőket (pártállástól függetlenül mindet) megsérteni, jelen tudásom szerint se Klára, se Olga, se Ágnes se a többi baloldali nagyasszony nem tette ezt szóvá… Fegyőr és Bendegúz nem használja ki az alkalmat, hogy még ott a bíróság épülete előtt lemondjon és visszavonuljon (amikor talán még érdekelnek is valakit), Tényleg ezek amibe belenyúlnak abból semmi nem marad… Mesélje már el nekem valaki, hogy hogyan vegyem rá a fiamat, hogy a mondataiban a kötőszavak ne a f. g. bm. és egyéb kombinációkból álljanak, amikor egy balos, tanárok! melletti tüntetésen sem sikerül ezeket a színpadon kihagyni… és még folytathatnám...
febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen a Fideszben. (Mit gondolsz, kik találták ki ezt a szöveget?)
febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg a népben?
febr. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a múltheti tűntetés szervezői vállalnák-e, hogy tényleges politikai erővé válljanak, de maga a tűntetés megmutatta, hogy nem is igazán a politikától fordultak el az emberek, hanem a mai pártoktól, mindenestül.

Akár az influenzásokkal is, akár az influenzásokkal is.

febr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azert van kulonbseg influenszer meg politikus kozott. Szerintem keves tenyleg szakerto influenszer van. Ugyanakkor bizonyos kerdesekben tenyleg ugyesebben tudnak az emberekhez fordulni, mint maguk a partok.
febr. 21. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Mondok nektek egy érdekességet.

Az utóbbi időszakban lakást kerestünk, megnéztünk sok eladó ingatlant. A többség olyan volt, ahol egy idős családtag halt meg és nyilván elakarták adni az örökösök.

És tudjátok mi tűnt fel? Hogy az ilyen lakások többségében a hűtőn volt egy FIDESZ hűtőmágnes, és sokszor egyéb tárgyak is (toll, naptár stb).

Voltam régebben szavazatszámláló. És megfigyeltem, hogy a szavazók többsége nyugdíjas. Márpedig s nyugdíjasok többsége a Fideszt támogatja.

Szóval szerintem a 2030. simán menni fog Orbánnak. Ezt most mindenki döntse el, hogy jó-e vagy nem, hogy ki lenne helyette jobb a jelenlegi kínálatból.

febr. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

#2

"Az amúgy másnak is feltűnt, hogy a tökéletlen ellenézünk egy ilyen magas labdát sem tud rendesen lecsapni?"

Mondjuk még nálad is alkalmasabb az ellenzék, tekintve, hogy mekkora ökörségeket sikerült felsorolni "labda lecsapásként"...

febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan politikai erőkben, amelyek pontot tennének az itt 1989 óta folyó szélhámoskodásra és az ország érdekeit a sajátjaik elé képesek helyezni, - tehát senkiben és semmiben, mert ez lehetetlen küldetés kategória Magyarországon!
febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

8-as


hisztizni, vergődni és picsogni lehet, de 14 év töketlenkedés az 14 év töketlenkedés a számok nem hazudnak, picsogás helyett inkább ezzel kellene valamit kezdeni.

febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!