Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esélyes, hogy a pedofilbotrány...

Esélyes, hogy a pedofilbotrányból sajnos sikeresen fog kijönni a Fidesz?

Figyelt kérdés

Sajna bármit is mondunk az ellenzéki oldalon, azért annyi elmondható, hogy a Fidesz leleményesen kezeli ezt a belpolitikai botrányt. Gyorsan elengedték 3 embernek is a kezét, illetve elnöknek is egy olyan valakit jelölnek, aki nem a Fidesz első soraiból jön, profi jogász, ért az európai joghoz is. Ugye a kommunikációjuk az, hogy a jobboldalon a hibáknak van következménye, a baloldalon nincs.


Sajna azt érzem, hiába a 150 ezres tüntetés, hatalmas lepattanó labda lett volna ez most az ellenzéknek, mégsem csapták úgy le. Azt sem tudjuk, hogy az EU-s és az önkormányzati választásokon ez most mit jelent számukra. Vélemények?



febr. 24. 22:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
20: Ja, meg EP választás is lesz, amihez azért nem ártana egy húzó név. Karigeri nyerhet, de kb ez lesz az ellenzék egyetlen vigasza.
febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Senkinek nem szoktam privátban válaszolni, most sem fogok, tehát ha leveleztél már azzal a Gáborral, akkor az nem én voltam. De felőlem aztán azt gondolsz, amit akarsz.
febr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

07:20 Hát egy "nem"et írni nem túl nehéz és lezárná a dolgot.


Nem leveleztem vele.


Miért nem zárod rövidre egy válasszal? Mert te vagy az. Egy full dark fideszes megsavanyodott vén gyerektelen nulla, aki a fideszre szavazással vág vissza nekünk, szenvedjen mindenki, de te a "győztes" pozícióban. Szánalmas. Nem csoda, hogy a pedofiliát is véded már, ilyen életúttal...

febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
Márki zay mind médiában eladható figura. 😂😂
febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Túltolja a Fidesz a törvényt. Annyira szigorít, hogy majd elmegy a kedve az óvónőknek, vezetőknek a munkától, mert már lassan vegzálja őket a kormány, hátha pedók-e? Van még egyáltalán óvóbácsi?


A másik, a fidesz nem fog bukni, ez nem kérdés, mert nincs az ellenzék oldalán, akire lehetne szavazni sokaknak. Ami kérdés, lesz-e 2/3? Ez az, ami veszélybe kerülhet, semmi más. Én ebben bízok.

febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
17%

Uram Isten, végig olvasva a hozzászólásokat. Valóban vannak olyan belpestiek akik soha nem hagyták el a városukat, de még a megye határt sem.


Hahó! Magyarország nem csak Budapestből tevődik össze. Valójában ott a (hazaáruló?) kisebbség legtöbbje.


-Óriási tisztelet az ott élő néhány hazafiaknak, FIDESZnek, MiHazánknak!

febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Mondjuk én pont nem belpesti vagyok hanem egy faluban lakom és utálom a fideszt.
febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Amugy mondjatok mar el, miert szeretik pont videken a Fideszt? Nagyon munka sincs, orvos sincs, iskola sincs. Most nem azert, de az h kozmunka van, az meg nem minden, vagy valakinek ennyi is eleg? Kerdezem ezt masodik keruletikent. XD
febr. 26. 22:01
 29/35 anonim ***** válasza:
30%

#28: Szerintem csak ezzel vígasztalja magát az inkompetens ellenzék. Nem bennük van a hiba, nem is az emberekben (a sötétben tartott gombákban, de az vissza lett szívva, mert PR szempontjából nem oké), hanem a Fideszben, csakis a Fideszben, másban nem lehet.


Ha végre eltűnne minden csúnya gonosz a Föld színéről és unikornisok repkednének pihe-puha felhőkön, akkor minden szép lenne és többé a csöves sem hugyozná össze magát meg inná a kannás bort, a tolvaj se lopna, aki megölt már 50 embert és rutinból gyilkol is jó útra térne, a lusta tanulatlan ki se jönne a könyvtárból az első diplomájáig, a gyerek-szülő, főnök-beosztott között is harmónikus kapcsolat lenne és minden szép és jó lenne... Várjunk csak? Ez mintha valami Jehova vallásban lett volna, ahol az oroszlán is vegán.

febr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 hypno ***** válasza:
100%

#28


Most lenne az az idő, amikor példaul tele kellene plakátolni a vidéket a


„Reménytelen helyzetben lévő emberek kétségbeesett próbálkozásával a kormány nem foglalkozik” Havasi Bertalan sajtófőnök idézettel.


És jelezni, hogy ez a magyar kormány álláspontja.

febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!