Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy Magyarország nem volt...

Nagy Magyarország nem volt náci? Hitler volt náci? Volt sok terve a magyarokkal Hitlernek. De az utolsó az eltörlés volt?

Figyelt kérdés

Ezért nem vagyok náci, ha magyarkodom?



Nem tudom gyíkagyalig eljut-eé az információ a baloldaliakhoz. Gondolom nem.



márc. 14. 12:49
1 2
 1/16 hypno ***** válasza:
100%
Ha a "nemes" őseid is a te színvonaladon voltak, akkor ne is csodálkozz a történelmünkön, mert több nem is volt tőlük várható.
márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Húha... a nácizmus és a hazaszeretet nagyon nem ugyanaz. De még a nacionalizmus sem feltéten egyenlő a nácizmussal.

A történelemoktatást tényleg az alapvető fogalmáknál lenne érdemes kezdeni.

márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
He?!
márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudod mi az hogy náci xd
márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

A nácizmus, mint elmélet megbukott:

1. a zsidók Izrael állammal bebizonyították, hogy tudnak működtetni egy országot úgy, hogy az esztergályostól a rendőrön át a parasztig mindenki zsidó, tehát a "marxista-uzsorás élősködő banda" megítélésük hibás volt

2. a Japánt és NSZK-t legyőző liberális USA segítségével (Marshall-segély) mindenféle "lebensraum" és gyarmatok nélkül GDP-ben feljöttek a 2. és 3. helyre, szédületes fejlődést befutva, tehát az "élettér"-elmélet, amiért annyi német vére folyt, hülyeség.


Ugyanakkor a nácizmus, mint "életérzés" fennmaradt. Illetve hát ez az ember ősi érzése, hogy az én törzsem nemes és uralkodó, a többiek meg csicskák, de a nácik oly szépen tudták ezt formába önteni, hogy a nácizmus mint stílus azóta is népszerű a zsigerből gondolkodó faragatlan tönkök körében.


Még azok körében is, akik a nácizmus eredeti értelmében nem tisztafajú árják, hanem alsóbbrendű szolganépek voltak, itt van például egy kis náculás oroszul, németül felváltva: https://www.youtube.com/watch?v=q3GnUIkktnM&list=OLAK5uy_nr_..


Tehát kérdéseddel ellentétben az, hogy Hitler kikkel mit tett és tervezett, nem akadálya a náculásnak. Ha "lenáciznak" az nem azt jelenti mai jelentésben, hogy Hitler eszméit változatlan formájukban követed, csak hogy annyi eszed van, mint a náciknak, annyira nem komálod a demokráciát, más népek egyenjogúságát meg ilyesmit.

márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1-es kommentelő - "Ha a "nemes" őseid is a te színvonaladon voltak, akkor ne is csodálkozz a történelmünkön, mert több nem is volt tőlük várható."


A te baloldali, kommunista kedvenceid Károlyi Mihálytól Kun (Kohn) Bélán, Rákosin (Roth) mátyáson át Kádár (Csermanek) Jánosig ti csináltatok Nagy Magyarországból pénzért kis Magyarországot (Belgrádi egyezmény - Károlyi M., Jászi (Jakubovits) Oszkár, Lindler Béla - ott adták át Magyarország kétharmadát)


A magyarok, nemesek, régi magyarok csinálták Nagy Magyarországot, ti nem magyarok meg a kicsi Magyarországot pénzért, hazaárulásból. Gratula


Egy ilyen kommentekért Izraelben visszavonnák az állampolgárságod. itt is, Magyarországon is azt kéne.


Utálod a magyarokat, ok, ennyi vót.


Miért nem mosogatsz Londonban, ha utálod a magyar kultúrát?

Ja h...lye vagy az angolhoz. Gondoltam.

márc. 14. 19:24
 7/16 anonim ***** válasza:

#7 Az a helyzet, hogy én elmagyarosodott sváb vagyok, szóval nem tudnék Izraelbe menni, na meg nem is akarok.


A dumád alapján teljesen náci vagy, ez most már egyértelmű.

márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én miért nem vagyok náci:

1. A nácizmus Hitler ideológiája, aki azzal kényszerítette a magyarokat a doni háborúba, hogy megfenyegette Magyarország vezetését, hogy a náci Romániát és a náci Szlovákiát (Szlovákiát Hitler hozta létre) ráküldi Magyarországra. Ezért nem vagyok Hitlerista náci. Mert Hitler magyarellenes módon háborúba kényszerítette Magyarországot.

2. A holokauszt

3. Hitler utolsó szándéka Magyarország és a magyarság eltörlése, ezzel sem értek egyet. Arra jutott, hogy a magyarság genetikailag nem európai génállomány, ezért ki kell irtani, ezzel se értek egyet.

márc. 15. 11:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Részletkérdés, hogy Hitlert abszolút hidegen hagyta a véleményed.🤔
márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8: 1. nem igaz, egyrészt nem akkor léptünk a háborúba, hanem Kassa bombázása után, amit a németek nem is vártak el akkor. Másrészt ilyen direkt fenyegetés nem volt, tekintve hogy Hitlernek nem volt érdeke, hogy a szövetségesei egymás ellen harcoljanak a Szovjetek helyett. Inkább a háború utáni határok voltak lebegtetve, valóban attól félt a magyar vezetés, hogy a bécsi döntések korrigálva lennének a szolvákok és a románok javára, ha ők nagy erőkkel mennek a háborúba, mi meg nem. De ezt ebben a feltételezett szituációban nem a leharcolt román és szlovák seregek tudták volna kikényszeríteni, hanem a német.


3.: ezt honnan veszed? A zsidóktól és a cigányoktól akart megszabadulni, a többi népet használni akarta, minimum mint "gyarmatot".


#10: A dolgok igazságtartalma független attól, hogy ki mondja.

márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!