Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek alapján, van még, aki...

Ezek alapján, van még, aki nem diktatúrának hivja ezt az országot?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 18. 09:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor a kormányt is el fogja itélni?
márc. 18. 09:52
 12/18 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, pl én.
márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Minek tapsolnak a birka ballibek? Nem értem.
márc. 18. 09:54
 14/18 A kérdező kommentje:
Már bocsánatot kérek, de a kormány által kinevezett ÁVH vezére dönti el politikai alapon, hogy mi minősül hazaárulásnak és mi nem, az nem diktatúra?
márc. 18. 09:57
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
13# Lehet azért nem érted, mert tipikus ballib vagy. Funckionális analfabéta. Ott a száma a válasznak amire reagáltam. A dollárbaloldali pártok sikeresen lobbiznak Brüsszelben, hogy megrövidítsék a magyar emberek. Ennek még tapsikoltok is😂
márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Már megbocsájs, de, miből gondolod, hogy én bárminek is tapsikolok?
márc. 18. 09:59
 17/18 anonim ***** válasza:
23%

Ha elolvasom a cikket ,nekem az jön le, hogy egyben nagyon igaza van a Mihazánknak. A készpénz korlátozása egyenlő a hatalom totális diktatúrájának kiépítésével.

Itt is egyértelműen arra utal a drága Lánczi úr ..Csak azt nem mondja (még), hogy majd listázni fogják ki adományoz ellenzéknek ellenzéki szerveződésnek és azokra hogyan és miként fogja a pribékeket navot és egyéb bürokratának álcázott ávh-t kiküldeni..Aki ezt nem látja az hülye és vak.

márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#15

A manapság, a "jobboldali" populista pártok által "jobboldali"-nak nevezett mítoszt valló társadalmi csoportok körében megfigyelhető egy összefüggés a funkcionális analfabétizmus mértéke és a politikai manipulációval szembeni fogékonyság között. Ez a jelenség magyarázható a kognitív képességek és a kritikai gondolkodás hiányával, ami megkönnyíti a leegyszerűsített, de hamis üzenetek befogadását.

A Fidesz propagandája ezen a jelenségen alapul. Egyszerű, szájbarágós üzeneteket fogalmaz meg, amelyek gyakran tartalmaznak valóságtartalmakat is, de összességében torz képet festenek a valóságról. A kulturáltabb, kritikusabb gondolkodásmóddal rendelkező emberek számára ezek az üzenetek visszataszítóak, míg a funkcionális analfabéták számára könnyen befogadhatóak.

Ennek következtében az említett mitológiában hívő valló csoportok körében jellemzőbb az alacsonyabb iskolai végzettség, a kevésbé kvalifikált munkakörök betöltése, és az alacsonyabb jövedelmi szint. Ez a kiszolgáltatottság és a szociális mobilitás korlátozottságához vezet.

Ez pedig frusztrációhoz, haraghoz vezet a jobban élőkkel szemben, és ennek elvezetésére a magukat jobboldalinak hirdető populista pártok ellenségképeket állítanak, hogy addig is nyugodtan végezhessék a többek közt ezt a helyzetet mélyitő tevékenységüket.

Ha nem vagy elégedett az életeddel, zavar, hogy szolgaként élsz, egyik napról a másikra, tanul valami olyat amivel ebből kijöhetsz, ne sorosra, prüsszelekre, tyuuucsááányra fogd szorult élethelyzetedet.

márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!