Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztok a főpolgármeste...

Kire szavaztok a főpolgármester választáson?

Figyelt kérdés
Elmentek szavazni?

márc. 25. 08:50
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely
Vitézy Dávid
Szentkirályi Alexandra
Mi Hazánk jelölt
Jobbik jelölt
Egyéb
Nem szavazok
Még nem tudom hogy szavazok-e
Nem tudom még kire: vagy Karácsony vagy Vitézy
Nem tudom még kire: vagy Vitézy vagy Szentkirályi
38 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Addig még alakulhat a helyzet bőven. Nehéz a választás, az biztos. Karácsony, Vitézy és Szentkirályi esetén is vannak érvek mellette és ellene is.
márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Egyikért se rajongok. Egyik se fogja megváltani a fővárost.


Szentkirály-NER jelöltje, kirakatbaba, több pénzt hozna a városnak,de valszeg jellemzően látványberuházások lennének, minidubaj és társai.


Karácsony -A NER számára ideális ez a "bűnös város" narratíva,eddig is jól elvoltak vele,ezután is,addig se kell csinálniuk semmit és minden felelősséget Karigerire tudnak hárítani.


Vitézy - Egykori NER-es,tömegközlekedés mániás , pénzek kérdéses,h jönnének e a fővárosnak, a NER sajtó sem döntötte még el,h mit akar vele kezdeni,gyanúsan ignorálják, ami azt jelzi,h nem igazán számítanak a befutására, különben nagyobb figyelmet szentelnének neki. Ha muszáj választani talán ő a legkisebb rossz a 3 közül.


A több szót sem érdemel.

márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Mindegy, csak Karácsony ne legyen.
márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Ez Budapest? Én nem budapesti vagyok.
márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Még megvárom a közvélemény-kutatásokat. Ha bárkinek lesz esélye Karigeri ellen, akkor rá szavazok, bárki is legyen az. Ha nem, akkor Grundtner Andrásra (Mi Hazánk).
márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Népfront" jelölt nincs?😂🤣
márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Olyan emberre aki független, szereti a várost, ismeri a várost, budapesti, tapasztalt, víziókkal teli ember. Aki ki mer állni vitázni a többi jelölttel, akinek a programja nem abból áll csak hogy "nem Gyurcsány embere" vagy "nem fidesz", hanem a valóságtól nem elrugaszkodott, megvalósítható jó programja lesz/van.


Hajrá Vitézy!

márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7) 🤣🤣🤣🤣


Az megvan ugye, hogy Vitézy-t a Fidesz indította második jelöltjükként? Csak ezzel azt éri el, hogy sem ő nem lesz főpolgármester, Karácsonyt is gyengíti, a vérfideszesek meg úgyis Szentkirályira szavaznak, mert Vitézy Tarlós alatt megbukott.

márc. 25. 10:09
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Én meg már azt hittem, a kérdező valóban kérdezni akar, de ez is csak egy propagandista.
márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 D-Mano ***** válasza:
42%

Még nem tudom, de valószínűleg Vitézyre.

Sokak szerint kompetens, de ha nem is lenne így, Karigerinél rosszabb nem lehet. Sokan támogatják, így esélyes megnyerni a választást. A Fidesz komprumisszumkésznek tűnik vele szemben, így valószínűleg nem fogja a kormány akkora forrásmegvonásokkal szivatni, mint Karigerit, és ez a városnak is jobb.

Mi Hazánkos vagyok, meg minden, de valószínűleg most kissé háttérbe szorítom az ideológiai megfontolásokat.


De ha a szavazás napján túl kanosan ébredek, akkor lehet, hogy véletlenül Szentkirályira voksolok majd... 😃

márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!