Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsonynak vagy Vitézynek...

Karácsonynak vagy Vitézynek hihetőbbek az igéretei?

Figyelt kérdés

márc. 25. 11:09
A kérdező szavazást indított:
Karácsony
Vitézy
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

Hmm az ellenzék vagy a fidesz jelöltje? Nehéz kérdés... Ja nem az.


Gondolom egyből kitüntetné kónya endrét mint az előző fideszes, Karácsony visszavonta a pedofil segítő kitüntetését, a fidesz odaítélte.

márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Vitezy nem volt meg se főpolgi se polgi. Igazabol azbis erdekes hogy kerult olyan fiatalon a BKV szekebe. Jok a meglatasai de a Fidesz allna mogotte, illetve kb a kozlekedeshez ert csak. Nekem keves ahhoz, hogy ra szavazzak Karacsony helyett. Karacsony mar vegigvitt egy ciklust lassan, es baromi nagy hatszelben is tudta mukodtetni Budapestet. Illetve mindig ellenallt a Fidesz zsarolasainak.
márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Karácsony rekordszámú be nem tarott ígérettel rendelkezik, nála bárki hitelesebb.
márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha Karácsony azt állítja, hogy akkor lép vissza a jelöltségtől, ha elüti egy villamos, akkor nyugodt szívvel bízhatok benne?
márc. 25. 11:30
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

#3 Ezt erősen kétlem. Például a sokat szidott biciklisávok és az autósforgalom kiszorítása is a választási programjának része volt. A program elérhető ma is a pártja honlapján, érdemes elolvasni ha valóban érdekel.

Ígéretek teljesítése tekintetében szerintem teljesen átlagos polgármester, hozza az elvárt szintet.

márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha Vitézy valóban csak a közlekedéshez ért, akkor már eggyel több dologhoz ért, mint Karigeri.
márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Nehéz megítélni, de azt már pontosan tudjuk, tapasztaljuk, hogy Karácsony hazdozik össze vissza, amit ígért, hát semennyire sem tartotta be.

Most majd 4-5 év hazudozás után jön a szembesítés...

Majd pisloghat a bocibárgyú tekintetével 🥺

márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha csak annyit ér el Vitézy, hogy Karácsony kénytelen betartani pár korábbi ígéretét már megérte, hogy elindult a választáson.
márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom mi alapján megítélni Vitézyt ilyen szempontból, mert sosem láttam még ezelőtt ígéretet tenni, amihez aztán vissza tudom mérni a teljesítést.
márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Vitézynek, Karácsony csak egy szava hihetetlen báb.
márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!