Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örüljünk annak, hogy immár a...

Örüljünk annak, hogy immár a honvédség repülőgépét (kormánygépet) a kormánytagok családtagjai is igénybe vehetik?

Figyelt kérdés

Miért?

Ez a KormányAIR?

Az adófizetők pénzén...



márc. 26. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, örülök hogy fizethetem a kormánytagok családjának repkedését
Igen, jó lesz látni, hogy repül az adóm
Nem, ez egyszerűen pofátlanság
Nem, nem ezért fizetem az adót
Nem, mert az ország gazdasági helyzete ezt nem teszi lehetővé
Felelős kormány nem hozna ilyen rendeletet
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Felesleges ezen hisztikézni, újra megválasztottátok őket tavaly 2 éve, építik is ki a kis stróman birodalmakat rendesen! Ennél már csak pofátlanabbul, és látványosabban fognak harácsolni, mert látják, hogy semmi következménye nem lesz, úgyis megnyerik 4 évente...
márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Választotta őket a rosseb!
márc. 26. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
2# nem a rosseb, 2 millió fogatlan, vidéki tahó.
márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 - Miért a pesti bugrisok közül senki sem szavazott fidkányra?
márc. 26. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:

A Fidesz szavazókat fogatlan, tahó, bugris stb. birkának nevezitek, azért, mert ti valamelyik ellenzéki pártot választottátok. Ez titeket minősít. Ezért nem is gondolnak a mindennek elmondott Fidesz szavazók arra, hogy másra szavazzanak, mint ahol meg vannak becsülve.

Én sem szavaztam pl Karigerire, de tudomásul vettem a többség akaratát, és nem szapulom őket ezért, pedig nagyon is lehetne!

ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, amíg nekem is jut pénz.
ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább ki van használva, nem megy tönkre állásában, vagy csak porosodik a hangárban.
ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!