Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell "mészároslőrincezni?

Feketeruhasember kérdése:

Miért kell "mészároslőrincezni?

Figyelt kérdés
Szerintem alapvetően ő nem egy gonosz ember. Nincsen benne rosszindulat stb. Oké ő egy stróman persze, de eleggé gyámoltalannak tűnik mellette, még azt is kinézem belőle hogy azt sem tudja hogy a cégeit és a vagyonát bár jog betűjét betartva de közben mégis csalárd módon szerezte. Beszélni nem tud értelmesen, de nem gonosz neki szerintem mez van mondva mikor mit csináljon és ennyi, neki ez így jó, nem akar ő senkinek alapvetően rosszat, csak egy egyszerű munkásember.
márc. 26. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, de demokrácia van,lehet.
márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Te pont azt csinálod.

Mitől lenne stróman? Csak mert rámondták a ballib oligarchák meg milliárdos politikusok és a médiájuk?

Mitől lenne buta? Mert te ránézel és megállapítod róla? Tükörbe nem szoktál nézni, hogy magadról lásd?

márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Így van, nem kell, de egyeseknek jól esik... ő dolguk 🤔
márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is ez a véleményem, egy jóindulatú, kedves embernek tűnik, aki kicsit butácska. Az emberek többségének azzal van a baja, hogy állítólag rajta keresztül tisztítják meg a közpénzt. Amúgy tényleg egy naív embernek tűnik, én éppen ezért tőle nem is sajnálom a gazdagságot, talán ő érdemli meg legjobban az egész fideszben.
márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

"Mitől lenne buta? Mert te ránézel és megállapítod róla? "


Attól hogy két értelmes mondatot alig tud kigagyogni magától anélkül hogy ne kapna közbe ministroke-ot.

márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
#5 Van aki nem szeret, nem tud mások előtt beszélni. Ettől még lehet rendkívül okos, értelmes ember. Ugyanígy fordítva is igaz. Nézd meg Jakab Péter egyes megszólalásait pl. Folyékonyan és élvezettel beszél a nyilvánosság előtt, de ettől még süt belőle a butaság és a sötétség.
márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Na meg azért ezt is elkéne felejteni, hogy buta és okos. Nincs ilyen, lehet hogy vannak buta dolgai de attól még lehet egy értelmes ember, aki kicsit butácska. Egyébként messze ő adományoz a legtöbbet, sokkal többre tartom mint bármelyik fideszest, vagy sok ellenzékit.
márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak kiderül itt a végén hogy a lölőke okosabb mint Mark Zuckerberg.
márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Te pont azt csinálod."


Próbálj meg árnyaltabban gondolkozni. Nem célra vezető 2 bitesen szemlélni folyamatosan a világot. Valóban elmondtam róla a véleményem de sokakkal ellentétben nem indulatból és nem tartom rosszindulatúnak. Nem gondolom hogy őt kéne támadni mint ahogy sokan teszik. Ezért megítélesem szerint nem, nem pont ugyan azt csinálom.


"Mitől lenne stróman? Csak mert rámondták a ballib oligarchák meg milliárdos politikusok és a médiájuk?"


Mivel én egyik szekértáborhoz sem sorolom magam és nem vagyok hajlandó veled ellentétben betagozódni ebbe a "jók-rosszak" felosztásba(javíts ki persze ha tévedek) ezért saját magam természetesen szubjektív szemlélete alapján gondolom hogy stróman és nyilván semmilyen hiperbolikus bizonyítékot nem fogok tudni eléd tárni. Ettől még így gondolom.


"Mitől lenne buta? Mert te ránézel és megállapítod róla? Tükörbe nem szoktál nézni, hogy magadról lásd?"


Nem használtam ezt a szót hogy "buta". Ha már önreflexióra akarsz késztetni akkor előbb próbáld meg kicsit jobban összeszedni magad és pontosan azt kritizálni amit írok. Nem tartom butának. De ez nem jelenti azt sem hogy okos lenne. De az hogy valaki nem buta számomra annyit jelent hogy képes felismerni neki "mitől lesz jó". Viszont nem gondolnám hogy egy lángelme, abból sem amilyen megerőszakolt magyarsággal fogalmazza meg a mondatait. Nem tud úgy vissza szurkálni egy egy kényesebb kérdés kapcsán mint pl egy Rogán Antal aki viszont egy bármennyire is egy erkölcstelen gazember de ő tényleg egy lángelme és nem is igen lehet szétszedni Lölővel ellentétben aki nagyon könnyen csal mosolyt az emberek arcára azzal az együgyüségével amikor beszélni kell. Folyamatosan látszik rajta hogy deffenzívában van és kb ilyen előre begyakorolt mantrákat ismételgetne. Mintha kb előre megmondták volna neki hogy "lölőkém ha valami furcsát kérdeznek tőled akkor ezt és ezt mondogassad mindig abból baj nem lehet"

Ha ezt te nem veszed észre akkor két variáció van.

1:pontosan tudod miről van szó, csak te is azon emberek közé tartozol akik szeretnek a "nyertes" erősebb kutya párosodik oldalon játszani és kapura lőni.

2: magad sem vagy egy világító kés a sötét fiókban így nem "jó" helyről nézel kifelé a fejedből világba emiatt nehéz intellektuális sorrendet felállítanod az emberek között mivel te is az alattad állót látod vagy esetleg a melletted lévőt.

márc. 26. 09:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazából simán látnám miniszterelnöknek is, nekem szimpatikus, és tartom annyira értelmes embernek, hogy megtudná csinálni. Plusz ha esetleg valami nem menne akkor a tanácsadói segítségére is számíthat. De tényleg egy ilyen fideszest simán látnék miniszterelnöknek, aki ennyit adományoz és nincs benne gazemberség és rosszindulat. Nem vagyok fideszes.
márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!